Bibliotēka aicina uz tikšanos

Klāt rudens, un Gulbenes bibliotēkā atsākas interesanto tikšanos sezona. Bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa informē, ka trešdien, 24.septembrī, pulksten 17.30 Gulbenes dzimtsarakstu nodaļas telpās viesosies mūzikas leģenda, esperanto valodas kopēja Austra Pumpure un viņas vadītā jauniešu grupa.

Savukārt piektdien, 26.septembrī, pulksten 16.00 bibliotēkas telpās notiks dziednieces Broņislavas Plūmes vienpadsmitās grāmatas "Ceļš uz veselību" atvēršanas svētki un lekcija.

 

"Broņislava ir dziedniece ar lielu darba stāžu un pamatizglītību medicīnā, kura ar dabas līdzekļiem atveseļo un atjauno cilvēka organismu. Būs iespējams pieteikties arī uz individuālām sarunām," stāsta I.Krūmiņa.

 

Daudz vērtīgu padomu lasītāji atraduši arī iepriekš izdotajās grāmatās "Seno dziednieku noslēpumi", "Palīdzēsim paši sev", "Ar vēzi var cīnīties", "Enerģijas uzkrāšanas veidi un dziedināšana" un citās.

 

Dziedniece dzimusi un augusi Rēzeknes pusē. Vēlāk dzīves ceļš viņu aizvedis uz Trikātas pagastu, kur, strādājot vietējā bibliotēkā, pavadīts viss mūžs līdz pat aiziešanai pensijā.

 

"B.Plūme labprāt palīdz tiem, kam ir grūti, kam varbūt reizēm pieteik tikai ar labu vārdu, lai mudinātu dvēseli nostāties līdzsvarā. Saruna ar viņu relaksē, spēcina un ir vērtīgs enerģijas avots," piebilst I.Krūmiņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas