Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēka aicina uz tikšanos un izstādi

No 31.augusta bibliotēkas abonementā būs skatāma Gulbenes mākslas skolas Galgauskas klases audzēkņu darbu izstāde "Jūras stāsti". Vairāki no izstādes darbiem guvuši atzinību VIII Starptautiskā vizuāli plastiskās mākslas konkursā "Es dzīvoju pie jūras". 3.vietu ieguvis Kristaps Dzenis ar darbu "Visuma dusmas", atzinību guvis Ineses Kočeškovas darbs "Satikšanās" un Ilonas Jadziālo "Maltīte jūrā".

"Vēl izstādē redzēsiet arī Gundara Serģa gleznu "Ūdensvīrs frizētavā", Samantas Vizules gleznu "Jūras stihijā ierautie", Viktorijas Šternas "Jūras apskāvienos", Daniela Ričarda Dikmaņa "Jūras aicinājums ceļojumā", Daimonas Artamonovas "Jūras meitas prieks", Gvido Kristiāna Abuža "Lielais loms" un Evas Ābramas "Atrasta kārtējā dārgumu lāde"," informē Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa. Pedagoģe ir Rudīte Liepiņa.  

2.septembrī pulksten 17.00 literāra tikšanās ar plaši pazīstamo detektīvromānu rakstnieku, publicistu un kinoscenāristu Andri Kolbergu.

 

"Lielākā daļa viņa romānu ir ekranizēta un šīm filmām ir bijuši panākumi ne tikai Latvijā. Par A.Kolbergu tapušie literatūrzinātniskie pētījumi, kā arī A.Kolberga paša uzrakstītās atmiņas par vairākiem viņa dzīves posmiem, izraisījušas lasītāju interesi," stāsta I.Krūmiņa.

 

Jaunas atklāsmes daudziem lasītājiem snieguši A.Kolberga pēdējā laikā sarakstītie ceļveži par Rīgu un Jūrmalu. Pasākums notiek projektā "Rakstnieks - literatūra - aktualitātes". To arbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Gulbenes novada Gulbenes pilsētas pārvalde.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas