Bibliotēka organizē konkursus

Tuvojoties Dzejas dienu nedēļai, no 13. līdz 17.oktobrim Gulbenes bibliotēka aicina interesentus piedalīties divos konkursos.

"Ikgadējais Dzejas dienu dzejas un īsās prozas konkurss "Vārdi aiznes mūs tuvāk pie sevis" arī šoreiz aicina iesaistīties visus dzejas prasmes iesācējus un meistarus. Konkursa tēma ļauj paskatīties uz pasauli un sevi no dažādiem rakursiem," stāsta Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

 

Pie katra vērtēšanai iesniegtā vai iesūtītā darba jābūt autora vārdam un uzvārdam, vecumam un skolas nosaukumam, jo darbus arī šogad izvērtēs pa vairākām autoru vecuma grupām: pirmsskolas, 1. - 3. klašu, 4.- 6., 7. -9., 10. - 12.klašu audzēkņi un autori, kas jau izauguši no vidusskolas vecuma.

 

"Ar labākajiem darbiem lasītājus iepazīstināsim bibliotēkas mājas lapā Dzejas dienu darbu kopās, kā arī laikrakstā "Dzirkstele". Interesantāk noformētos darbus varēs apskatīt izstādē bērnu bibliotēkā," stāsta I.Krūmiņa.

 

Pēdējais darbu iesniegšanas termiņš ir 10.oktobris pulksten 16.00 Gulbenes bibliotēkā 2.stāvā Ivetai vai pa e - pastu ivetak@gulbenesbiblioteka.lv.

 

Kopīgi ar Gulbenes mākslas skolu tiks rīkots vizuālās dzejas konkurss "Krāsaini vārdi tik viegli". "Šoreiz dzejas rindas vēlamies redzēt uzrakstītas uz aploksnes: lielas vai mazas, baltas vai krāsainas, pirktas vai pašgatavotas, gludas vai rievotas, ar pušķīšiem vai citiem dekoriem. Aploksnes var būt trīsstūrainas, piecstūrainas. Izdoma ir jūsu rokās," mudina I.Krūmiņa.

 

Aploksnes piedalīsies dzejas maratonā, tāpēc ir svarīgi tās noformējumam piešķirt dzejisku izskatu - ārējā noformējumā izcelt dzejas rindas - pašsacerētas vai kāda iemīļota dzejoļa rindas. Arī šajā konkursā aicināti piedalīties jebkura vecuma dzejas cienītāji. Pēdējais darbu iesniegšanas termiņš ir 10.oktobris pulksten 16.00 bērnu bibliotēkā.

 

"Izstādei gatavoties īpaši aicināti Gulbenes mākslas skolas audzēkņi skolotājas Sandras Dikmanes vadībā. Uz kopīgi veidotās dzejisko aplokšņu izstādes atklāšanu un dzejas maratonu ielūdzam 13.oktobrī pulksten 16.00 Gulbenes bērnu bibliotēkā," ielūdz I.Krūmiņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas