Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēkai plāno renovāciju 5

r plānots veikt energoefektivitātes pasākumus Gulbenes bibliotēkai. Vienkāršotās renovācijas gaitā plānots veikt ēkas siltināšanas darbus, jumta nomaiņu un siltināšanu, sakārtot drenāžu. Kopējās plānotas izmaksas ir aptuveni 149 000 latu ar pievienotās vērtības nodokli.

Finanšu komitejā tika saņemts akcepts projekta izstrādei un ar to saistīto dokumentu sagatavošanai un iesniegšanai Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta atklātā projektu konkursā "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai".

 

Par to informē novada domes izpilddirektore Sarmīte Krišāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Gulbenietis

Ko gaužaties, lūdzu rakstiet projektus, sitiet cauri domē, būys Jums arī remonti. Es domāju tā, ja Jūs klauvēsiet katru dienu pie vadības kabinetiem, noteikti iedos,jo..apniksiet ar ..prasīšanu. Tā lūk!?

pirms 6 gadiem, 2013.05.24 13:49

O! Laba ideja, bet vai ģimnāzijas ēkai logi, kuri ciet neveras, un pa visām šķirbām nāk iekšā aukstums, jau nomainīti? Tas jau arī tā kā būtu komplekss risinājums siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai, citādi ziemā tur tā tiek emeitēts siltums, ka iekšā zobs uz zoba neturas.

pirms 6 gadiem, 2013.05.22 16:16

bv

Fantastika! Pirmās nepieciešamības renovācija! Nekā svarīgāka par bibliotēkas jumtu un bruģi uz Balviem Gulbenē nav.
Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai.. kad šie absurdie slima suņa murgi reiz beigsies?

pirms 6 gadiem, 2013.05.22 15:04

Vietējās ziņas