Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrība “Gulces Gēns” lūdz piešķirt 500 latus 9


Biedrība “Gulces Gēns” lūdz Gulbenes novada domei piešķirt 500 latus lielu finansējumu.

Par šo summu biedrība vēlas ielikt logus ēkai Blaumaņa ielā 46a.

Šis jautājums tika skatīts izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē. Biedrības vadītājs Oskars Kreišmanis deputātus informēja, ka biedrība vēlas ielikt logus ēkai, kuru pagaidām nav, lai tur varētu pilnībā izveidot iekštelpu skeitparku Gulbenē, lai interesenti būtu vieta, kur varētu trenēties visu gadu.

“Biedrība cenšas popularizēt un atbalstīt dažādus ekstrēmus sporta veidus – BMX, skrituļslidošanu, snovbordu, ielu vingrošanu un tā tālāk. Mēs vairāk darbojamies Blaumaņa ielā 46a,” stāsta O.Kreišmanis un piebilst, ka pilsēta viņiem tur ir piešķīrusi vietu sporta aktivitāšu centra izveidei. Jau pērn tur ticis sastumts neliels kalns ar zemi un izveidots pasākums. Šogad esot doma kalnu pacelt augstāku, lai varētu rīkot vērienīgāku pasākumu.

Biedrības vadītājs arī informēja, ka ir daudz jauniešu, kas atbalsta šos sporta veidus un vēlas darboties. Pašlaik biedrībā ir deviņi biedri, bet, kad sporta aktivitāšu centrs tikšot izveidots, tiks palielināts arī biedru skaits. “Bet mēs esam atvērti arī tiem, kas nav mūsu biedrības biedri,” norādīja O.Kreišmanis.

Viņš deputātiem stāstīja, ka “Gulces Gēns” “Labajos darbos” ir iesniedzis projektu, lai iegūtu finansējumu iekštelpu skeitparka konstrukcijām. Pašlaik ikviens ar savu balsi var atbalstīt, lai šī iecere “Gulces Gēnam” īstenotos un viņiem tiktu piešķirts finansējums.

Lēmums par 500 latu piešķiršanu tiek virzīts uz domes sēdi.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

alis

Ejiet mežā lasīt ogas un paši nopelniet , lūdzēji , *** !!!

pirms 6 gadiem, 2013.08.23 10:13

valis

puiši paši par saviem līdzekļiem jau ir darījuši ļoti daudz, lai Gulbenē neaugtu tādi internetā d*sēji kā Tu, bet gan aktīvi un sportiski jaunieši, lai viņiem būtu kurp doties un mācīties, attīstīties!
arī šobrīd viņi raksta projektus un strādā bez jebkādas atlīdzības, vien sava entuziasma dzīti, kamēr Tu audzē pakaļu pie datora un rej uz visiem, kas, atšķirībā no tevis, savējo var pacelt!

pirms 6 gadiem, 2013.08.23 11:07

...

zilais valis ???

pirms 6 gadiem, 2013.08.23 13:04

hey hey

"alis " Tadus komentarus vareeji patureet pie sevis ļoti stulbi skan ! tiešam

pirms 6 gadiem, 2013.08.23 10:39

alis

Stulbi ir staigāt ar izstieptu roku un gaidīt kad kāds kaut ko uzdāvinās.

pirms 6 gadiem, 2013.08.23 10:58

VALERIM

Vali, ja sportiski puiši skaitās tie, kas smēķē zāli, tad nu atvaino lūdzu, ja man būtu lemšana tad es naudu nedotu jums

pirms 6 gadiem, 2013.08.23 11:41

valis

labāk atvērsim vēl vienu vietu diskotēkām, kur pulcēties mazajiem alkoholiķiem, kuri dzīvo tikai dēļ nedēļas nogalēm, vai ne?
bet ko gan ieskaidrot padomju stereotipos ieslodzītiem vientiešiem, kam viss, ko paši nezina, ir ļauns. skriet pa zāli un bumbu dzenāt ir labi, un pēc tam kopā draudzīgi piedzerties - vēl labāk. lai jauka dzīve tādā garā! :)

pirms 6 gadiem, 2013.08.23 11:51

!!!

Appīpēties protams ir daudz krutāk nekā piedzerties !!! ha,ha

pirms 6 gadiem, 2013.08.23 13:14

Pasaki

Pasaki varbut savu vardu un uzvardu, bet pareiz , tev mute neveras vaļā tad ,kad par vārdiem jaatbild, tu vari pierādīt, kad kād tur pīpē zāli, lieto alkoholu vai cigaretes un ja pat to dara, kada daļa gar to ir tev?

pirms 6 gadiem, 2013.09.10 23:26

Vietējās ziņas