Biedrība "Sporta klubs “Lejasciems"” izveido vingrošanas, strītbola laukumu un universālu trenažieri

Lejasciema pagasta biedrība "Sporta klubs "Lejasciems”” ir realizējusi projektu ,,Izturība-veselības ķīla!”, informē biedrības “Sporta klubs “Lejasciems”” valdes priekšsēdētājs Valērijs Gabdulļins.

Lai stiprinātu paaudžu kopā būšanu un pilnveidotu iedzīvotāju iespēju brīvo laiku pavadīt veselīgi un saturīgi, Imantas ielā 20, Lejasciemā, pie jau esošās aktivitāšu trases, ir izveidots vingrošanas laukums ģimenēm komplektā ar strītbola laukumu. Trasi var brīvi izmantot pagasta un novada iedzīvotāji - skrituļslidošanai, rollerslēpošanai un ģimenēm ar maziem riteņbraucējiem. 

Saskaņā ar projektu jau esošā aktivitāšu trase ir papildināta ar ķermeņa augšdaļas un roku muskulatūras universālu trenažieri.

"Biedrības dibinātāji un biedri ir priecīgi par iespēju, kas paveras, realizējot šo projektu lauku bērniem, jo ne tikai lielu pilsētu bērni ir pelnījuši vasarā brīvo laiku pavadīt interesantās sportiskās aktivitātēs. Pateicoties realizētajiem projektiem, sponsoriem, atbalstītājiem un SK ,,Lejasciems” vecākiem pagājušajā sezonā tika izcīnītas 13 Latvijas čempionāta medaļas. Tās izcīnīt bija iespējams, tikai pateicoties komandas darbam. Lai trase taptu un labiekārtotos, savu ieguldījumu ir devuši ļoti daudzi cilvēki un iestādes - SIA “Rubate”, SIA “RCI Gulbene”, SIA “SILMALAS”, Gulbenes novada dome, Lejasciema pagasta pārvalde, SIA “GM MEŽS”. Paldies visiem par palīdzību projekta tapšanā un īstenošanā!" saka V.Gabdulļins.

Projekta “Izturība - veselības ķīla!” kopējās attiecināmās izmaksas ir 23552,52 eiro, no tām Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai (ELFLA) publiskais finansējums - 21197,26 eiro un Gulbenes novada pašvaldības līdzfinansējums - 2355,25 eiro.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas