Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrībām būs atvieglojumi

Divu veidu atvieglojumus turpmāk Gulbenes novada biedrībām piedāvā izmantot vietējā pašvaldība.

Tās sēdē 28.februārī apstiprināja izmaiņas domes saistošos noteikumus "Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piemērošanu", kas paredz, ka atvieglojumus no taksācijas gadam aprēķinātās nodokļa summas piešķir 90 procentu apmērā biedrībām, ar kurām pašvaldība parakstījusi valsts pārvaldes uzdevuma deleģēšanas līgumu, kā arī biedrībām, kurās novada dome ir iestājusies kā biedrs. Šie grozītie saistošie noteikumi stāsies spēkā nākamajā dienā pēc publicēšanas laikrakstā „Latvijas Vēstnesis".  

Turklāt šajā pašā novada domes sēdē tika nolemts, ka no maksas par novada būvvaldes sniegtajiem maksas pakalpojumiem pašvaldība var atbrīvot biedrības un nodibinājumus, kam piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss un kuras novadā realizē projektus infrastruktūras sakārtošanas, iedzīvotāju izglītošanas un aktīvas brīvā laika pavadīšanas veicināšani.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas