Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brauc uz Pleskavas rajona 90 gadu jubileju 2

Šodien, 11.augustā, vizītē pie sadraudzības partnera – Pleskavas rajona Krievijā dodas Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Vējiņš. Par to liecina pašvaldības publiskotā informācija.

A.Vējiņš piedalīsies Pleskavas rajona 90 gadu jubilejas svētkos. “Dzirkstelei” viņš apstiprina, ka vizītē uz Pleskavas rajonu no Gulbenes novada pašvaldības dosies viens. A.Vējiņš pirmoreiz uz turieni dosies, būdams ievēlēts par pašvaldības vadītāju. Iepriekš viņš tur ir viesojies novada delegācijas sastāvā kā deputāts un uzņēmējs.

“Šis būs lietišķs un svinīgs pasākums Pleskavas rajonā, uz kuru saņemts uzaicinājums piedalīties kā sadarbības partneriem sakarā ar Gulbenes novada pašvaldības noslēgto sadarbības līgumu,” saka A.Vējiņš.

Gulbenes novada (agrāk rajona) pašvaldību sadraudzība ar Pleskavas rajonu saista kopš 2004.gada, kad 16.jūnijā tika parakstīts starptautiskās sadarbības līgums. Bet 2012.gada 17.februārī gulbenieši vienojās par sadarbību ar autonomo nekomerciālo organizāciju “Uzņēmējdarbības garantiju un attīstības fonds” Pleskavas apgabalā.

Pleskavas municipālais rajons kā administratīvi teritoriāla vienība ir izveidots 1927.gada augusta sākumā un atrodas Pleskavas apgabala ziemeļrietumos. Administratīvais centrs atrodas Pleskavā. Rajons aizņem vairāk nekā 3600 kvadrātkilometrus. Tur dzīvo nepilni 40 000 iedzīvotāju. Pleskavas rajona galva ir Vladimirs Lavrenovs, bet deputātu padomes priekšsēdētājs – Andrejs Neofitovs.

Jaunākais ieraksts Pleskavas rajona mājaslapā vēsta, ka tur 2.augustā ir noslēgusies kārtējā deputātu kandidātu izvirzīšana Pleskavas rajona deputātu padomes jaunā sasaukuma vēlēšanām. Pavisam ir jāievēl 18 deputāti. Pavisam uz šīm vietām ir izvirzīti 94 kandidāti. Vēlēšanas notiks 10.septembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

OhO

Skat, kā lobiji nostrādā! Ķengu komenti par N.S., A.C. un V.K. nekad netika dzēsti.

pirms 11 mēnešiem, 2017.08.14 10:44

Vietējās ziņas