Brīdina autovadītājus: Gulbenes un Balvu apkārtnē apledojums apgrūtina braukšanu

Šorīt apledojums Gulbenes un Balvu apkārtnē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi" Satiksmes informācijas centrs un Komunikācijas daļa.
Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:  P27 posmā no Smiltenes līdz Gulbene un P37 posmā no Madonas līdz Gulbenei.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Balvu, Gulbenes, Talsu un Ventspils apkaimē.


Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 20 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.


VAS "Latvijas Valsts ceļi"  aicina ziemas sezonā autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem uz ceļa, izvēlēties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot piesardzīgu distanci. Mainīgos laika apstākļos uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem. Tāpēc visām šīm kustībām nevajadzētu būt straujām.


VAS "Latvijas Valsts ceļi"  aicina autobraucējus informēt par visiem sarežģījumiem, kas rodas valsts autoceļu tīklā – apledojums un sniega sanesumi, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, gan VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā Waze.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas