Brīvajā radio frekvencē Gulbenē vēlas raidīt "Radio Marija Latvija"

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātajā konkursā par apraides tiesībām frekvencē Gulbenes apkārtnē ir pieteikusies SIA "QBS" ar programmu "Radio Marija Latvija", liecina paziņojumi oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Konkursā radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Gulbenē tika piedāvāta 95,6 MHz frekvence. Apraides atļauja tiks izsniegta uz desmit gadiem.

Kā liecina paziņojumi "Latvijas Vēstnesī", konkursā ir pieteicies tikai viens pretendents - "QBS". Uzņēmums piedāvā raidīt informatīvi muzikālu programmu "Radio Marija Latvija", kā mērķauditoriju paredzot Gulbenes un apkārtnes iedzīvotājus, viesus un caurbraucējus.

No nedēļas raidlaika vismaz 80 minūtes būtu aizpildītas ar ziņām, līdz 10 % - ar neatkarīgo producentu veidotajiem raidījumiem, bet līdz 1 % - ar retranslācijām.

"Radio Marija Latvija" Gulbenes pusē būtu dzirdams latviešu valodā un skanētu par biedrības "Radio Marija Latvija" un organizācijas "World Family of Radio Marija Onlus" finanšu līdzekļiem.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, SIA "QBS" vienīgā īpašniece ir biedrība "Radio Marija Latvija".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas