Brīvo darba vietu - ļoti maz 5

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāle piedāvā tikai trīs brīvas darba vietas. Ir nepieciešams ekskavatora vadītājs (ekskavatora vadītāja tiesības, darba pieredze, B kategorijas autovadītāja tiesības, darbs pa visu Latviju), bistro pakalpojumu darbinieks (jāveic pārdevēja un virtuves darbinieka pienākumi), kā arī pārdevējs (rūpniecības preču tirdzniecība).

Aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko norāda, ka bezdarbs mūsu novadā pagaidām ir nemainīgs. 1674 iedzīvotāji ir reģistrējušies kā bezdarbnieki.

 

Valstī ir reģistrēts 132 551 bezdarbnieks. Statistika rāda, ka visvairāk bezdarbnieku gada nogalē bija pilsētā, tai seko Stradu, Beļavas un Daukstu pagasts.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

pele

to es saprotu ļoti labi, taču es nekādu darbu nevaru atrast, jo nekur nav darba piedāvājumu un man nav nez kādu paziņu, kuri mani varētu kaut kur "iebīdīt" un visur kur es esmu mēģinājusi tikt beigu beigās pieņem savus radiniekus vai draugus..kāda iespēja ir jaunam strādāt gribošam cilvēkam dabūt darbu Gulbenē???

pirms 9 gadiem, 2012.02.13 14:57

a

lai kļūtu par ģenerāli ir jāsāk par kareivi . Un tur , pele , arī iegūst pieredzi .

pirms 9 gadiem, 2012.02.13 14:48

pele

Uzņēmēj, tad pasaki kaut vienu brīvu darba vietu! es meklēju darbu, bet nevaru atrast, jo esmu jauna, man nav tādas darba pieredzes, kuru visur prasa, bet kā lai iegūstu darba pieredzi, ja neviens neņem darbā????un tas nebūt nenozīmē, ka es neko neprotu un nemāku, māku un varu ļoti daudz, tikai nevienam jau Gulbenē neinteresē jauniešu nākotne, un tad paši brīnās, ka neviens šeit - Gulbenē negrib palikt!!!

pirms 9 gadiem, 2012.02.13 10:51

uzņēmējs

Brīvo darba vietu ir ļoti daudz , tikai starp bezdarbniekiem strādniekus meklēt ir muļķīgi . Kurš grib strādāt darbu atrod pats .Tūdaļ uzradīsies brēcēji ,kuri vienā darba vietā ilgāk par trīs mēneši nav strādājuši . Un vēl simt latnieki kropļo darba tirgu . nejaucat bezdarbu un bezdarbniekus .

pirms 9 gadiem, 2012.02.13 08:51

Vietējās ziņas