Brīvprātīgie Anna un Fabio prezentē projektu

Vienpadsmit mēneši – daudz vai maz? Kādam tas liekas kā vesela mūžība, citam laika periods, kam klāt gribētos pielikt vēl kādu mēnesi. Par Gulbenes novada jauniešu centra „Bāze” Eiropas brīvprātīgajiem jauniešiem – Annu un Fabio, kuri Latvijā ir kopš 2013.gada 3.aprīļa, varētu teikt, ka viņu radošumam un ieceru piepildīšanai vajadzētu vēl kādu laiku. Viņi Gulbenē darbojās Eiropas brīvprātīgā darba projekta „New Level” ietvaros, organizējot un vadot radošas un muzikālas nodarbības Gulbenes un novada sabiedrībai. Tā vien šķiet, ka tikai nupat viņi ieradās Gulbenē, taču laiks ir paskrējis un jau marta sākumā abi dosies uz savām mājām – Anna uz Grieķiju, Fabio uz Portugāli.

Taču īsi pirms tam, 26.februārī, visi interesenti bija aicināti uz Gulbenes kultūras centru, kur notika projekta prezentācijas pasākums. Tā teikt no vārdiem pie projekta laikā paveiktā. Lai vēl nedaudz labāk iepazītu abus jauniešus, klātesošajiem bija iespēja uzdot viņiem  jautājumus. Rezumējumā abi jaunieši ir priecīgi, ka viņiem bija iespēja būt šeit un darboties projektā, kā arī gandarīti par paveikto. Abi viennozīmīgi nākotnē plāno vēl kādu reizi atgriezties Gulbenē. Vienīgais, ko viņi nav sagaidījuši no Latvijas – īstu ziemu ar bargo aukstumu un sniega kalniem.

Pasākumā abi brīvprātīgie prezentēja savus projekta rezultātus. Anna uzskatāmi parādīja kā no otrreiz pārstrādājamiem materiāliem top skaistas lietas. Kā arī prezentēja grāmatu „Radīšanas prieks...!!”, kurā 25 vienkāršas idejas apkopotas vienuviet un būs noderīgas kā lieliem, tā arī maziem darboties gribētājiem.

Fabio priecēja ar muzikālo sniegumu, spēlējot ģitāru un mandolīnu. Viņa priekšnesumus kuplināja jaunieši, kuri projekta laikā piedalījušies viņa mūzikas nodarbībās. Pasākuma gaitā bija arī pirmatskaņojums – jauniešu centra „Bāze” himna, ko brīvprātīgais kopā ar vietējiem jauniešiem bija sacerējis projekta laikā.

Tā kā jauniešu bāzes vieta nebija tikai jauniešu centrs, bet arī skolas, bērnudārzi, Gulbenes novada invalīdu biedrība un bibliotēka tad arī klātesošo vidū netrūka cilvēku, un vienkārši labu draugu, kuri personīgi sumināja abus brīvprātīgos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas