Brīvprātīgo darbu konkurss "Labais pielīp!"

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Gulbenē un Gulbenes jauniešu centrs „Bāze" sadarbībā ar Gulbenes novada domi Eiropas Brīvprātīgā darba gada ietvaros izsludina brīvprātīgo darbu konkursu „Labais pielīp" Gulbenes novada skolu audzēkņiem vecumā no 14-18 gadiem.

Konkursa mērķis ir veicināt vietējās sabiedrības izpratni par brīvprātīgo darbu, celt tā nozīmi un prestižu, veicinot sabiedrībā aktīvo pilsoniskumu. Jauniešiem tā ir lieliska iespēja veicināt savas pilsētas, novada un valsts attīstību, iegūt jaunus draugus, gūt pieredzi un paplašināt savu redzesloku.  

Konkurss notiks 2 kārtās. Pirmajā kārtā komandas, kas sastāv no 5 skolēniem un 1 līdera, iesniedz pieteikuma anketu brīvprātīgā darba aktivitātei. Otrajā kārtā komanda noorganizē reālu brīvprātīgā darba aktivitāti Gulbenes novadā, iesaistot vismaz 10 dalībniekus.

 

Pieteikuma anketu lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: indra@gulbenesbiblioteka.lv vai to var iesniegt Europe Direct informācijas centrā Gulbenē, Gulbenes bibliotēkā, O.Kalpaka 60a.

 

Konkursa nolikums, pieteikuma anketa http://www.labisbabis.lv , http://www.gulbenesbiblioteka.lv.

Ralizēto aktivitāšu apraksts iesniedzams līdz 2011. gada 28. aprīlim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas