Brūniņš atgriežas “Barons/ LMT” 1

Piektdien internetā izplatījās ziņa, ka mūsu basketbolists Artūrs Brūniņš atgriežas "Barons/ LMT". To apstiprina arī pats basketbolists. 

A.Brūniņš atklāj, ka līgums par spēlēšanu komandā tiks parakstīts pirmdien. Jau rīt, iespējams, viņam būs jāpiedalās spēlē pret "Ķeizarmežu".

 

"Krīze ir visā Latvijā, un arī Gulbenes komandai neklājās labi. Turklāt izskatās, ka šeit sezona, visticamāk, beigsies jau aprīļa vidū, tātad pēc tam ir jāpaliek bez darba, bet līdz nākamās sezonas sākumam ir ļoti ilgs laiks. "Barons/ LMT" piedāvājumu man izteica jau decembrī, tad es vēl atteicos, domājot, ka viss būs kārtībā, taču tagad nav izvēles, lai gan pats es ļoti negribētu iet prom. Ejot uz "Baronu", es, protams, arī nezinu, vai tur spēlēšu vai atkal sēdēšu malā, taču par kaut kādiem līdzekļiem taču būs jādzīvo," saka A.Brūniņš.

 

"Barons/ LMT" rindās A.Brūniņš spēlēja jau pagājušajā sezonā, palīdzot tai kļūt par čempionvienību. Tiesa, viņa spēles laiks bija diezgan epizodisks. Starpsezonā basketbolists parakstīja līgumu ar Gulbenes komandu un bija neatņemama tās sastāvdaļa.

 

Šosezon A.Brūniņš Latvijas Basketbola līgas 16 spēlēs vidēji laukumā aizvadījis 37 minūtes, guvis 16,3 punktus, izcīnījis 5,8 atlēkušās bumbas un atdevis 2,5 rezultatīvas piespēles.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jauki

lai tik taisās sīkais gailis!!! Tā viņa "lekšanās" visur kur ierodas skaidrā un ne tik skaidrā prātā, krīt uz nerviem! Laimīgu taciņu! :)))

pirms 11 gadiem, 2009.02.09 12:12

Vietējās ziņas