Bukmeikeri „Dziedošajās ģimenēs” uzvaru prognozē Riču ģimenei

Tuvojoties LNT šova „Dziedošās ģimenes" finālam, kas notiks svētdien, 6. decembrī, interneta totalizatora portāla Betway.com noteiktās likmes liecina, ka bukmeikeri kā galvenos pretendentus uzvarai izvirzījuši Riču ģimeni, vērtējot viņu izredzes uzvarēt šovā ar 60 % iespējamību.

Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku gaidās, laikā no 4. līdz 6. decembra pulksten 20:20, interneta totalizatora portāls Betway.com piedāvā Latvijas iedzīvotājiem izteikt prognozes par LNT šova „Dziedošās ģimenes" uzvarētāju un prognozēt, kura no divām ģimenēm iegūs „Latvijas dziedošākas ģimenes" titulu.  

"Vērojot LNT šova „Dziedošās ģimenes" dalībnieku priekšnesumus, Betway.com Riču un Vītolu ģimeņu izredzes uzvarēt kopumā vērtē kā līdzvērtīgas, taču par favorītiem - ar 60 % (1.55) iespējamību uzvarēt - izvirzījuši Riču ģimeni no Rīgas, attiecīgi prognozējot 40 % (2.25) iespējamību, ka šova uzvarētāju laurus plūks Vītolu ģimene no Madonas rajona Liezēres pagasta," informē Betway.com komunikācijas konsultants Raimonds Andžāns. 

 

R.Andžāns skaidro, ka, veicot likmi uz kādu no iznākumiem, šā iznākuma piepildīšanās gadījumā, derību slēdzējam tiks izmaksāta likmes summa, kas reizināta ar izmaksas koeficientu. Lielākie laimesti tiek iegūti situācijās, kad uzvar negaidītākais prognozējamais rezultāts. Piemēram, izdarot likmi 10 latu apmērā uz to, ka LNT šovā „Dziedošās ģimenes" uzvarēs Vītolu ģimene (koeficients 2.55), pozitīva iznākuma gadījumā derību slēdzējs iegūst 25.50 latu.

 

Totalizatora darbības princips ir derības starp divām pusēm - bukmeikeriem un klientiem. Bukmeikeri piešķir kāda notikuma dažādiem iespējamiem iznākumiem skaitliski izteiktu piepildīšanās varbūtību (koeficientu) uz katru no šiem iznākumiem. Lielākie laimesti tiek iegūti situācijās, kad uzvar negaidītākais prognozējamais rezultāts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas