“Buks” sāk atdot parādus (labots) 1

Gulbenes olimpiskais klubs "Buks" esot sācis atdot parādus tiem, kas bijuši finansiālās sastībās ar bijušo Latvijas Basketbola līgas komandu "ASK/Buki". "Dzirksteli" par to informē kāda bijušā komanda spēlētāja tuvinieki. Viņi vaicā, vai taisnība, ka parādi tikšot atdoti tikai tiem, kas nav vērsušies tiesā ar parāda piedziņas prasību. Piemēram, esot daļēji samaksāts parads par sportistu ēdināšanu toreizējā Gulbenes ģimnāzijas ēstuvē.

"Buka" pārstāvis Sandis Čilipāns "Dzirkstelei" vispirms saka, ka šo situāciju nekomentēs, bet pēc tam tomēr piebilst, ka "šur tur daži rēķini ir apmaksāti". Viņš informē, ka šobrīd notiek vecā kluba likvidācijas juridiskais process. Tajā pašā laikā nesamaksātie rēķini ir saistoši. S.Čilipāns norāda, ka tas neesot aizmirsts.

 

"Juridiski korektā procesā visi jautājumi tiek risināti likumā paredzētajā kārtībā," saka viņš.

 

Bijušais Gulbenes olimpiskā kluba "Buks" prezidents Nikolajs Stepanovs "Dzirkstelei" saka, ka viņa sāp sirds par šo situāciju. Esot viegli kritizētājiem dzīt "sarūsējušas naglas" un norādīt uz citu kļūdām. N.Stepanovs atgādina, ka problēma ir saistīta ar ekonomisko krīzi, jo savas līgumsaistības neizpildīja pat valsts. Kopš 2008.gada N.Stepanovam vairs nav nekādu saistību ar klubu.

 

Reģistrējot Uzņēmumu reģistrā klubu "Buks" kā likvidējamu veidojumu, S.Čilipāns šobrīd skaitoties kluba likvidators līdz brīdim, kad darbu sāks maksātnespējas administrators. Vienlaikus S.Čilipāns kļuva no jauna veidotās citas "Buku" basketbola komandas kluba valdes loceklis, bet tagad šo amatu ir atstājis. Šai komandai nav nekādu saistību ar priekšteci "Buku".

 

N.Stepanovs atzīst, ka Gulbenei ļoti pietrūkst tāda sporta entuziasta, kās bija "Buku" dvēsele Egils Čakars. Tomēr, kā uzsver N.Stepanovs, ir prieks par to, ka basketbola spēlēšanas tradīcijas Gulbenē neapsīkst par spīti ekonomiskajai krīzei.

 

Jau rakstījām, ka "Gulbenes viesnīca" un bijušais komandas "ASK/Buki" spēlētājs Uldis Rudzītis vērsušies tiesā par parāda piedziņu no Gulbenes olimpiskā kluba "Buks", saņemot pozitīvu tiesas lēmumu. Taču pagaidām viņiem parādi nav atmaksāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Visiem, visiem, visiem

Uldis - kas gan cits? Mamma - kam gan citam?

pirms 10 gadiem, 2009.12.22 17:59

Vietējās ziņas