Būs divas domes sēdes 8

Šomēnes Gulbenes novada domē tiek plānotas divas sēdes – 18. un 29.decembrī. Pirmajā sēdē novada domes Finanšu un ekonomikas nodaļa informēs deputātus par 2015.gada pašvaldības budžeta iestrādēm, bet otrajā ir paredzēts apstiprināt 2014.gada pašvaldības budžeta grozījumus.

10.decembrī pulksten 11.00 notiks tautsaimniecības komitejas sēde, kurā atkārtoti tiks izanalizēts pašvaldības saistošo noteikumu projekts par to, kā turpmāk paredzēts uzturēt kārtībā Gulbenes ielas un ietves. Pēc deputāta Valta Kraukļa rosinājuma 27.novembra novada domes sēdē šā jautājuma izskatīšana tika atlikta. Izskanēja pārmetumi šā dokumenta izstrādātāju un novada domes darbinieku adresē, jo pagaidām nebija skaidrības. Viens no iespējamajiem variantiem ir tāds, ka ietves piegulošajā teritorijā būs pienākums tīrīt iedzīvotājiem, otrs variants – tīrīšanu nodrošinās pašvaldība. Taču nav skaidrs, vai otrajā gadījumā ir iespējams rast tam nepieciešamos resursus.


Sociālo un veselības jautājumu komitejas sēde ieplānota 10.decembrī pulksten 13.00, izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde – pulksten 15.00. Ieplānotas arī divas finanšu komitejas sēdes – 11. un 23.decembrī. Abas sāksies pulksten 13.00.


Gan komiteju, gan domes sēdes ir atklātas, un tajās kā klausītāji var piedalīties visi interesenti.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Normis

Gulbenes tauta gaida, kad beidzot vecais komunists stepanovs palaidīs spiest Gulbenes vadības pogas veco un dedzīgo komjaunieti kraukli, kad beidzot notis šis '' priecīgais'' notikums??

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 12:32

mazā zeme

Vecie komunisti ņem piemēru no sava elka Brežņeva,tas arī bija neaizvietojams ,līdz kedas atmeta.

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 13:12

lielais purvs

Un tu domā, ka Gulbenes jenoti būs labāki? Paskaties, ko viņi dara ar novadu. Drīz mūs pievienos Lubānai vai Rugājiem

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 15:23

komunālā tehnika

Kāpēc vajadzēja pirkt traktoru pa bargu naudu, ja tas neko nedara pilsētas labā (parasti jau tehnika strādā 25 stundas dienaktī)????

pirms 6 gadiem, 2014.12.03 19:05

cepiens

Kad beidzot tas Stepanovs palaidīs ganos perverso caunīti, kurš izblamēja Gulbeni pa visu pasauli?
Gulbene sexpilsēta, kur domes transportu izmanto sex izklaidēm.

pirms 6 gadiem, 2014.12.04 23:15

Cibiņš

vai lūdzu cienijamie deputāti beidzot varētu izdarīt to ko ir solijuši, tā piemēram deputātei daudziņai ir jauzmūrē sarkanās pils vārti jau 2 gadi atpakaļ, kā solīts visas domes vardā, bet deputātam un priekšēdim stepanovam jau sen vajadzēja izvietot pa visu novadu ''ļoti dārgus'' vides objektus gulbju formā, kāpēc nav izdarīts, pats bazunēja visos drukātajos un skatāmajos mēdijos? Par neizdarītajiem darbiem iesaistītajiem deputātiem būtu pirmajai reizei jāsamazina ikmēneša alga par 25%, ceru tas palīdzētu atsvaidzināt atmiņu par neizpildītajiem darbiem

pirms 6 gadiem, 2014.12.05 12:17

Es

Vajadzētu jau taisīt piketu pie domes,lai beidzot tak maina komunisma laika piegulošo teritoriju likumus,pret likumiskiem Eiropas savienības likumiem.Mes esam latvijas tauta un negūstam sev nekādus labumus ne no domes ,ne no valsts,,visi gan vienādi -elpojam Latvijas gaisu un tikpat arī staigājam par Latvijas ceļiem-par sabojatiem un beigtiem ceļiem jau maksajam ceļa nodokļus.No Latvijas meža mēs varēsim gūt vienu eglīti svētkiem ,tas ir vienīgais ko gūstam itkā bezmaksas.Iedomājieties tagad paziņot tautai ,kad lai tie atnāk vienu dienu pastrādat tāpat no brīvas gribas-zemi parakt vai lapas pakasīt-cik labprātīgie atnaks ...1 ,2 cilvēki vai ari jūs visi nesaprotiet ,kad briva griba, ir brīva griba,bet dome ar lēmumu pieņem savu likumu ,kur privatīpašniekus apspiež un soda,-soda kā likumpārkapējus,bet ,kas pieņem nevienlīdzīgu likumu arī būtu jāsoda,kāpēc jūs dome tur vispār esiet???Reāli ne jau tautai ,bet savai kabatai,savu vēlmju pieildījumam.Beidziet tērēt valsts budžetu,cik ilgi dzīvosiet diskriminējot tautu ,tad ieviesiet likumā arī iedzīvotāju statusu :1.iedzīv.pie trotuāra,2.iedzīv.bez trotuāra,3.iedzīv.lauki- trot.lietotājs,4.iedzīv.daudzīvokļ.nams.Un galā sanāk mēs visi esam lietotāji,bet kopēji tikai īpaša grupa nr.1.iedzīv.pie trotuāra.Pamēģiniet reiz saprast ,ja mēs nr.1. grupa sāksim nekompetenti tītrīt un kopt trotuārus no tiem paliks pāri kas?Kas nesīs atbildību par tā kvalitāti nākotnē?Izdodiet arī bukletus kā jātur lāpsta un kā pareizi jāceļ smagumi,kā kopt un cik tiri lidz milimetram norādot sniega segas biezumu ,ar ko kaisīt trotuārus,lapu savākšanas tehnolpģijas utt.Naudas tak budžeta vēl pietiek vai ne prēmijām jāatlicina?

pirms 6 gadiem, 2014.12.05 15:50

Pirmā sēde tēma būs ziemassvētku gaidīšanas prieks domes darbiniekiem.
Otrā sēdes tēma būs prēmiju izsniegšanas principa apsriede ,darbinieku loterijas apsriede,,ja sanāks ,tad ziemassvētku sagaidīšanas plāns priekš atlikušajiem pilsētas iedzīvotājiem ,jo puse jau izbraukusi,tad ja sanāks naudas iedale salūtam ,jo gada nogale tomēr atnāks lai vai kā.Un pēdējais sāpīgakais jautājums, kur ņemt ,kur ko nogriezt ,ko kam pārdot,jo budžets tomēr par īsu .

pirms 6 gadiem, 2014.12.05 23:44

Vietējās ziņas