Būs divi jauni speciālisti 6

Pēc paša vēlēšanās no darba Gulbenes novada domē aiziet Administratīvi juridiskās nodaļas darbinieks Mārtiņš Bogdans. Viņš turpmāk savā specialitātē strādās Lauku atbalsta dienestā, kur ir uzvarējis pretendentu atlasē. “Dzirkstele” to uzzināja domē.

31.marta domes sēdē M.Bogdans šajā sakarā tika atbrīvots no dalības virknē dažādu komisiju. Paredzams, ka viņš tomēr turpinās novada domē vadīt Administratīvo komisiju. Pirmo reizi domes sēdē kā klausītāja piedalījās 26 gadus vecā Laima Priedeslaipa, kura ir topošā domes Administratīvi juridiskās nodaļas darbiniece un uz darbu pašvaldībā ir pārvilināta no līdzšinējās darbošanās uzņēmumos. Paredzams, ka domē viņa darba attiecībās stāsies ar 11.aprīli. Līdz ar to novada domē tāpat kā līdz šim Vitas Kravales vadībā Administratīvi juridiskajā nodaļā strādās trīs juristi, tajā skaitā Inta Bindre un Sandis Sīmanis.

Jaunatnes lietu speciālista pienākumus Gulbenes novada domē ar jūniju sāks veikt 30 gadus vecais gulbenietis, biedrības “Dēms” valdes loceklis Lauris Šķenders. Uz šo vakanci pretendentu atlasi novada dome izsludināja divas reizes. Pirmoreiz pieteicās 7, otrreiz – 6. L.Šķenders amatam kā piemērotākais tika izraudzīts pārrunu rezultātā. Viņa profilā vietnē “www.facebook.com” redzams, ka šis cilvēks ir studējis Latvijas Universitātē.

Jaunatnes lietu speciālista amatā tiek pieņemts uz nenoteiktu laiku. Līdzšinējā jaunatnes lietu speciāliste Ilze Vanaga nolēmusi pamest darbu novada domē, tāpēc arī radās vakance.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Links neveras!

Jauns vadītājs un tik daudz jaunu speciālistu?
Katru ned. jauni speciālisti domē!:)

pirms 4 gadiem, 2016.04.07 19:52

Valda Vanaga

kādēļ nav informācijas par uzņēmējdarbības speciālisti, kas pat mēnesi nenostrādāja un aizmuka?
Vai viņas vietā būs kāds? un vai vispār šāds speciālists vajadzīgs?

pirms 4 gadiem, 2016.04.08 07:19

Valdai

Kāpēc aizmuka?

pirms 4 gadiem, 2016.04.08 07:36

....

Inkubatora Gulbenē nebūs, un ko gan viņai darīt!

pirms 4 gadiem, 2016.04.08 08:59

Kas notiek domē?

Kāpēc pāris nedēļās nomainīja atkal jaunu uzņēmējdarbības speciālistu? Konkurss?

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 02:22

grupasbiedrs

"L.Šķenders amatam kā piemērotākais tika izraudzīts pārrunu rezultātā. Viņa profilā vietnē “www.facebook.com” redzams, ka šis cilvēks ir studējis Latvijas Universitātē" - bet vai pabeidza????

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 09:02

Vietējās ziņas