Būs gan Zaļais, gan Raibais tirdziņš

Jaunatnes parkā 20.septembrī notiks kārtējais Zaļais tirdziņš. Kurā tāpat kā vienmēr varēs nopirkt dažādus mājražotāju un amatnieku piedāvātos labumu. Eksotiskākā tirgus prece būs Tatjanas Ābeltiņas tepat Gulbenes novadā izaudzētie arbūzi.


Pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” direktore Iveta Kovtuņenko stāsta, ka līdztekus Zaļajam tirdziņam šoreiz ir doma organizēt arī Raibo tirdziņu, kurā par pārdevēju var kļūt ikviens, kam gadu gaitā sakrājušās dažādas labas mantas, bet kuras pašam nav vajadzīgas.


“Kādam bērni ir izauguši un palikušas labas bērnu drēbes, sporta apģērbs, apavi, inventārs, skolas piederumi – visi tiek aicināti nākt un piedāvāt to visu citiem, kuriem varbūt tas ir ļoti nepieciešams. Aicinām pieteikties visus tos cilvēkus, kuriem mājās ir dažādi it kā nevajadzīgi nieki, kas, iespējams, lieliski varētu iederēties citu mājvietās vai drēbju skapjos,” saka I.Kovtuņenko.


Nesen, apmeklējot Narvas pilsētu (Igaunijā), bija iespēja pabūt šādā tirdziņā. Tirgotāji pārdeva traukus, krāšņumlietas, apavus, aksesuārus, gleznas, monētas, plates, grāmatas, rotaļlietas un citas lietas, kas pašiem vairs nebija vajadzīgas, bet citi tās iegādājās ar prieku, piemēram, lielu un apaļu cepeša šķīvi varēja iegādāties tikai par 1 eiro, kafijas servīzi 12 personām – par 10 eiro. Tirdziņā bija gan jaunas, gan lietotas mantas. Ieguvēji bija gan tiek, kuri pārdeva, gan tie, kuri nopirka. Ceram, ka šādu iespēju labprāt izmantos arī gulbenieši.”


Visi gan Zaļā tirdziņa dalībnieki, gan mantu tirgotāji aicināti pieteikties pa tālruņiem 64497729, 26557582.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas