Būs iespēja ar vilcienu nokļūt uz bānīša Ziemassvētku ieskandināšanu 1

AS "Pasažieru vilciens" (PV) aicina izmantot garās Ziemassvētku brīvdienas, lai apceļotu Latviju, tāpēc 22.un 29.decembrī norīkots papildu vilciens Rīga-Gulbene.

Biznesa portālu "Nozare.lv" uzņēmumā informēja, ka 22.decembrī ar šo vilcienu būs iespējams nokļūt uz Gulbenes-Alūksnes bānīša rīkoto Ziemassvētku sagaidīšanas pasākumu. Savukārt pēc svinēšanas atkal varēs sēsties vilcienā Gulbene-Rīga un doties atpakaļ uz mājām.  

SIA "Gulbenes-Alūksnes bānītis" savukārt informē, ka 22.decembrī plkst.13 no Gulbenes stacijas aties bānītis, kurā kopā ar pasažieriem dosies arī Ziemassvētku vecītis un Ziemeru pagasta folkloras kopa. Svētku dalībnieki tiks nogādāti svinību vietā, kur plānota kopīga rotaļās iešana, jautras atrakcijas pie svētku egles, bluķa vilkšana un citas aktivitātes. Varēs cienāties ar karstu tēju un Ziemassvētku gardumiem. Atgriešanās Gulbenes stacijā plānota plkst.16.45.

 

Vilciens Rīga-Gulbene 22.decembrī no Rīgas aties plkst.8.30 un galapunktā pienāks plkst.12.45, savukārt no Gulbenes aties plkst.17.15, Rīgā ierodoties plkst.21.28.

 

Vilciena Rīga-Gulbene sastāvs maršruta posmā no Rīgas līdz Pļaviņu stacijai būs apvienots ar vilciena Rīga-Krustpils sastāvu. Vilciena Rīga-Gulbene trīs vagoni atradīsies apvienotā sastāva beigu daļā. Vilciens neapstāsies Dzelzavas stacijā.

 

Šāds grafiks vilcienam noteikts arī 29.decembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

uniitis

Un kopš kura laika apstāsies Jaungulbenes stacijā?

pirms 8 gadiem, 2012.12.14 10:59

Vietējās ziņas