Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs medību trofeju izstāde 2

Ziemeļaustrumu virsmežniecība plāno rīkot medību trofeju izstādi. Tā varētu tikt atklāta ap 10.maiju, un tā būs apskatāma virsmežniecības telpās Gulbenē.

Visi mednieki, kas ir ieguvuši skaistas un interesantas trofejas un tām nav obligāti jābūt tādām, kas pretendē uz medaļām, tiek aicināti piedāvāt tās apskatei. Trofejas var nogādāt gan virsmežniecībā, gan arī mežniecībās.  

Virsmežniecības inženieris medību un iekšējās kontroles jautājumos Laimonis Kļaviņš norāda, ka mednieki izstādei aicināti piedāvāt pēdējo trīs gadu (2008., 2009., un 2010.gada) laikā iegūtās trofejas Ziemeļaustrumu virsmežniecības teritorijā, trofejas, kas kaut kādu iemeslu dēļ nav bijušas izvietotas izstādē Gulbenē 2007.gadā, kā arī tās trofejas, kas pagājušajā gadā piedalījās visas Latvijas izstādē Jaunmoku pilī.

 

"Protams, ja mednieks šajos trīs gados ir bijis ārzemēs un nomedījis kādu eksotisku dzīvnieku, mēs priecāsimies, ka arī šāda trofeja kuplinās izstādi, turklāt tā tiks arī novērtēta," piebilst L.Kļaviņš.

 

"Lai arī resursi ir ierobežoti, mēģināsim sarīkot šo izstādi. Iepriekšējā izstāde bija ļoti kupli apmeklēta un guva lielu atsaucību. Interesi izrādīja gan bērni, gan pieaugušie," stāsta virsmežzinis Andis Krēsliņš.

 

Visas trofejas tiks arī izvērtētas. Virsmežzinis solīja, ka būs arī augsta līmeņa ekspertu komisija, kuras priekšsēdētājs, iespējams, būs no Igaunijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Un cik tad nomedīto mednieku galvas būs izliktas apskatei?

pirms 9 gadiem, 2011.04.08 12:23

Vietējās ziņas