Būs tarifa projekta sabiedriskā apspriešana 1

Šodien, 7.septembrī, pulksten 14.00 Litenes tautas namā notiks SIA "Alba 5" jaunā tarifa projekta sabiedriskā apspriešana, uz kuru ir aicināti ierasties visi interesenti. "Dzirksteli" par to informē uzņēmuma pārstāvis Aldis Amontovs.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas mājas lapā lasāma detalizēta informācija par
SIA „Alba 5" sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma jaunā, palielinātā tarifa projektu. To uzņēmums iesniedzis 16.augustā.


Vienas tonnas sadzīves atkritumu apglabāšana poligonā „Kaudzītes" līdz šim maksāja 19,54 latus bez pievienotās vērtības nodokļa un dabas resursu nodokļa, bet turpmāk varētu maksāt 23,91 latu. Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 4.decembri. Tarifa izmaiņas ir saistītas ar to, ka nesaskan plāni un realitāte par apglabājamo atkritumu daudzumu poligonā.

 

Atkritumu apsaimniekošanas likuma 41.pants nosaka, ka tarifā par atkritumu apglabāšanu poligonā jāiekļauj arī izmaksas, kas saistītas ar poligona apsaimniekotāja finansiālo nodrošinājumu.


Alūksnes novada domes deputāts Ainars Melders, kurš ir arī pašvaldības pārstāvis uzņēmumā "Alba 5","Dzirkstelei" saka, ka tarifa palielinājums neskars iedzīvotāju maksājumus par atkritumiem. A.Amantovs apstiprina to pašu.

 

"Tarifa palielinājums vairāk attieksies uz firmu pašu. Cena izlīdzināsies uz pārvadājumu rēķina," viņš saka.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas