Būs viens atkritumu apsaimniekotājs? 6

Šobrīd Gulbenes novadā ar domes lēmumu atkritumu apsaimniekošana ir sadalīta trīs zonās, kas pieļauj pašvaldības teritorijā darboties vairāk nekā tikai vienai atkritumu apsaimniekošanas firmai. Kā būs turpmāk? Vai šā pakalpojuma veikšanai pašvaldība rīkos vienu publisko iepirkumu visai administratīvajai teritorijai vai arī paliks pie jau praktizētā zonu iedalījuma? Par to novada deputātus rosina domāt pašvaldības Tehniskās nodaļas vadītājs Alvils Pētersons. Lēmums būs vēl jāpieņem domes sēdē.

14.martā jautājums tika apspriests tautsaimniecības komitejas sēdē. Par šo tēmu domes Tehniskās nodaļas darbinieki esot runājuši arī ar pilsētas un pagastu pārvalžu vadītājiem. Šobrīd vairums sliecas domāt, ka turpmāk novadā būs tikai viens atkritumu apsaimniekotājs, lai tādējādi visā novadā būtu vienādas cenas un vienāds serviss.  

Pašlaik pilsētā atkritumu apsaimniekotājs ir SIA "Alba", kurai ir pilnvaras šo darbu veikt līdz 2013.gadam. Pagastos atkritumu apsaimniekošanu veic gan šī firma, gan SIA "ZAAO" (Lizumā un Rankā). SIA "Alba" cieto sadzīves atkritumu savākšanas, transportēšanas un apglabāšanas tarifs visām lietotāju grupām ir 11,44 lati par kubikmetru, SIA "ZAAO" tarifs - 10,66 lati par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

davai taisam totalizatoru par to ,kas uzvarēs !Ha!Es "lieku"uz Albu!Neticu,ka uzticēs citam!Beigās saskaitīsim viedokļus!Tas nekas ,ka citiem lētāk!

pirms 8 gadiem, 2012.03.22 07:05

Albakaka

Kam gribēšu, tam atdošu savus atkritumus! Es par šo pakalpoju maksāju. Un nevis Gulbenes novada dome!

pirms 8 gadiem, 2012.03.21 22:19

Juris

Interesanti sanāk, vakar Madonas dome par sava atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma vadītāju apstiprināja Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītāju Osvaldu Lucānu.
Vai tas nozīmēs ka SIA "Madonas namsaimnieks" nākotnē apsaimniekos arī Gulbenes novadu. Jo tarifs tam ir krietni zemāks nekā SIA "ZAAO"?

pirms 8 gadiem, 2012.03.21 18:53

iespēja

Nu uzņēmēji,sarosās sarosās,taisiet augšā firmu un vajag to nagu maucēju un monopolistu gāzt no troņa.

pirms 8 gadiem, 2012.03.21 18:42

Vietējās ziņas