Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būvdarbu dēļ ierobežojumi gan uz Rēzeknes, gan uz Balvu ceļa 8

Gulbenes novadā joprojām autosatiksme vietām ir apgrūtināta pavasara palu dēļ, kā arī nepabeigtās rekonstrukcijas dēļ ir šķēršļi braukšanai Balvu un un Rēzeknes virzienā. Atgādināsim, Gulbenes-Rēzeknes ceļu 10,7 kilometru posmā lietuviešu firma "Kauno tiltai" rekonstruē par vairāk neka 4,3 miljoniem latu, bet Blaumaņa iela, kas ir tranzīta ceļš, par 2,05 miljoniem latu 1,75 kilometru garumā uzlabo Rīgas pilnsabiedrība „Ceka m". Abu projektu realizācijai tiek izmantots, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums.

Litenes iela īslaicīgi - tranzīta ceļš Šonedēļ Blaumaņa ielā notiek intensīva rekonstrukcija, darbi notiks pa posmiem un tos plānots turpināt līdz novembrim. Pašlaik būvdarbi notiek posmā sākot no pilsētas robežas līdz Blaumaņa un Nākotnes ielu krustojumam, līdz ar to ir ierobežota satiksme. Slēgtā ceļa posma apbraukšana notiek pa Nākotnes un Litenes ielām. Pirms satiksmes kustībai ierobežotā ceļa posma ir uzstādītas ieteicamā apbraukšanas ceļa zīmes. Noslēgtais ceļa posms tiek frēzēts, bet šīs darbības rezultātā atgūtais materiāls tiek bērts uz Litenes ielas, tādējādi radot labvēlīgākus apstākļus transporta plūsmai.


Iedzīvotājiem ir svarīgi zināt, ka Blaumaņa ielas rekonstrukcijas laikā sabiedriskā transporta pieturvieta, kas atradās pie veikala „Super Netto" virzienā uz Balviem, ir pārcelta uz Skolas un Blaumaņa ielu krustojumu.

 

Pēc rekonstrukcijas pabeigšanas Blaumaņa iela atkal pildīs savas tranzītielas funkcijas.

 

Nedrīkst šķērsot Pededzes tiltu

Akciju sabiedrības "Latvijas valsts ceļi" Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītājs Laimonis Aumeisters "Dzirkstelei" stāsta, ka Rēzeknes ceļā pašlaik jebkādam transportam joprojām ir slēgts apmēram 4 kilometrus garš posms no Lejasstradiem līdz Pededzes tiltam.

 

"Tur diemžēl, neskatoties uz to, ka smilšu kaudzes ir aizbērtas priekšā, ir daži mēģinājuši braukt pāri pagaidu tiltam. To darīt nedrīkst. Visur ir izliktas zīmes, kas norāda, ka priekšā ir slēgtais posms. Nedrīkst šķērsot tiltu!" saka L.Aumeisters.

 

Viņš skaidro, ka tālāk posmā no Pededzes tilta līdz Gulbenei drīkst braukt vieglās automašīnas un smagais transports, kura masa nepārsniedz 10 tonnas.

 

Kā savaldīt Krustalīci Brīvības ielā?

L.Aumeisters informē, ka Brīvības iela, kas arī ir tranzīta ceļš, pie slimnīcas vairs nav slēgta, pa to drīkst braukt, taču problēmas joprojām ir.

 

A.Caunītis informē, ka pašlaik tiek veidota izdevumu tāme un meklēts labākais risinājums, kā sakārtot Krustalīces upes caurteci uz šīs ielas blakus slimnīcai. Esot cerība problēmas risināšanai izmantot plūdu seku novēršanai paredzētos līdzekļus, ja valsts piešķirs šādu finansējumu. Pašvaldības budžetā šim nolūkam naudas nav.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

pieredzejusais

Ne par velti saka-stulbeņi no Gulbenes.Apsveicami, jau nākampavasar būs uz Blaumaņielas jaunas bedres.Un vēl par elles naudu.Bet, spriežot pēc pieredzes, tad iespējams, ka iela nebūs gatava šogad.ha.

pirms 6 gadiem, 2013.05.02 10:47

...

Madonā Cekai m arī švaki ejot, un Alūksnē vispār, kad savu darbu sāks nav zināms. Vienu vārdu Alūksne, Gulbene, Madona ir ieberzušies, es tik nesaprotu, kuras partijas ir pie šprices šajās visās pilsētās????

pirms 6 gadiem, 2013.04.29 20:59

Kā???

Rodas jautājums! Kā lai mediķi, ugunsdzēsēji, policija nokļūst otrpus pededzes tiltam, ja tur kāds mirst, deg vai laupa??? Caur Balviem un Rugājiem brauc??

pirms 6 gadiem, 2013.04.29 09:52

gf

Ta ceka m jau Madona partaisija savu darbu, asfalts rudenui likts un jau bedres. Aluksne ielu iesaka un atstaja liktena vara. Un cenas ari pamatigas

pirms 6 gadiem, 2013.04.27 17:23

ZAGLIS

Kādām vēl tur zelta rokām, mums vienkārši patīk apzagt valsti

pirms 6 gadiem, 2013.04.27 15:11

Braucējs

Atgūtais materiāls tiek bērts uz Litenes ielas, tādējādi radot ... pilnīgi nebraucamu, klātu ar neskaitāmām bedrēm šo ielu. Darbu plānotāji novadā diemžēl sirgst ar ievērojamu prāta mazspēju. Bet iespējams, ka vajag noslēpt iepriekšējo firmu sadarīto Blaumaņa ielā. Nevis izvirzīt tām pretenzijas par asfalta seguma neatjaunošanu pienācīgā kvalitātē.

pirms 6 gadiem, 2013.04.27 12:44

interesanti

Nav jau viņiem zelta rokas. Atrodas godpilnajā 4396.vietā Latvijā uzņēmumu sarakstā. Jāziedo, kungi, pareizajām partijām.

pirms 6 gadiem, 2013.04.27 11:36

Interesanti,10,7 km rekonstruē par 4 miljoniem,bet 1,7 km par 2 miljoniem. Kaut kā stipri dažādas kilometra izmaksas. Vai varbūt Rīgas darboņi ir ar "zelta" rokām ???

pirms 6 gadiem, 2013.04.27 10:14

Vietējās ziņas