Būvdarbu laikā Stāķos un Šķieneros vecākus aicina pieskatīt bērnus 3

SIA “Gulbenes nami” aicina Šķieneru un Stāķu iedzīvotājus pieskatīt bērnus un neļaut skraidīt pa vietām, kur notiek siltumtīklu izbūve. Tas apdraud pašus bērnus, pakļaujot nelaimes gadījumu riskam, kā arī bērnu vieglprātības rezultātā var tikt traucēta būvdarbu plānota norise.

“Būvnieks mūs lūdza, lai informējam vietējos iedzīvotājus un aicinām uz sapratni. Novērots, ka bērni noplēš norobežojošās lentas, kuras izvieto būvnieks. Tā notiek gan Stāķos, gan Šķieneros. Aicinām vecākus runāt ar bērniem, lai viņi nestaigā pa piebērtajām smiltīm būvobjektos, lai nestaigā pa caurulēm, kas ir jau ieliktas zemē, bet, piemēram, vēl nav apbērtas ar smilti, jo caurules vispirms ir jāpārbauda metinājuma vietās. Vecāku pienākums būtu izglītot savus bērnus par drošības jautājumiem un par to, kā ir jāuzvedas ārā, pagalmā,” “Dzirkstelei” saka SIA “Gulbenes nami” valdes loceklis Rihards Korns.

Jau vēstīts, ka Stradu pagasta Stāķu un Šķieneru ciemos norit Kohēzijas fonda projekts centralizētās siltumapgādes sistēmas energoefektivitātes uzlabošanai. Projekta gaitā ir paredzēts rekonstruēt 1,9 kilometrus siltumtīklu. Paredzēta arī dzīvojamo māju iekšējo siltummezglu un to savienojuma ar kopējo siltumtrasi pārbūve Šķieneru ciemā. Izsludinātajā publiskajā iepirkumā būvprojekta izstrādei, būvdarbiem uzvarējusi SIA “Halle B”. Līgumcena par minētajiem darbiem uz šo brīdi sastāda 570 000 eiro. Konstatēta arī vajadzība izbūvēt papildu siltumtīklus abos ciemos. Arī šajā iepirkumā uzvarējusi SIA “Halle B” ar piedāvājuma līgumcenu 161 284,69 eiro. Projekta pabeigšanas gala termiņš ir nākama gada 1.februāris.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

valdes loceklim

Vai būvdarbu vadītājs objektu redz un pieskata? Jābūt vairāk objektā pašam un pieskatīsi, kas tad reāli notiek. Bērnus vecāki pieskata. Projekta pasūtītāja un būvuzrauga pienākums ir nodrošināt drošu būvdarbu laukumu, arī norobežot zonas paredzot ka ciematā dzīvo cilvēki un ir draiskulīgi bērni. Piemēram... norobežojošās sētas, tika sasietas ar norobežojošo lentu un tajos posmos notika visādi nedroši gadījumi.

pirms gada, 2019.09.12 21:20

Arī loceklim

Lai šis loceklis seko,vai otrs loceklis pienācīgi veic savus darba pienākumus

pirms gada, 2019.09.12 21:59

atkratās no atbildības

Ieliek vietējā avīželē raksteli,ka jūs tur tagad baigi uzmaniet un sargājiet.Ja kas slikts notiks,tad paši vainīgi.

pirms gada, 2019.09.13 07:45

Vietējās ziņas