Būvēs ietves, labos tiltu 1

33 tūkstošus eiro no pašvaldības autoceļu (ielu) finansēšanai paredzētās mērķdotācijas Gulbenes novada dome paredzējusi šogad tērēt aptuveni 400 metru garas gājēju ietves izveidei Stradu pagasta Margu ciemā blakus valsts nozīmes Gulbenes-Rēzeknes autoceļam. Nesen par to nobalsoja novada domes deputāti.

“Tiks izveidots trotuārs, kas savienos jau izveidotās gājēju ietves,” “Dzirkstelei” saka novada domes Attīstības un projektu nodaļas teritorijas plānotāja Marta Mikolaja. 33 tūkstošus eiro pašvaldība atvēlējusi ietves izveidei dažu simtu metru attālumā no autobusa pieturas līdz Stāķu skolai. “Lai bērni varētu iet droši un nebūtu līkuma, būs šī ietve,” viņa uzsver.


Vēl šogad uz vecā Madonas ceļa Jaungulbenes pagastā paredzēts salabot 17,5 metrus garo tiltu pār Liedes upi. Bojāti un brūkoši ir tieši tilta gali. Remontam paredzēts tērēt 45 tūkstošus eiro.


26,7 tūkstoši eiro atvēlēti tehnisko projektu sagatavošanai, lai nākamgad bez kavēšanās varētu ķerties pie pašvaldības ceļu rekonstrukcijas uzņēmēju atbalstam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Gaida

Varbūt varētu sagaidīt ceļu labošanu pie slimnīcas. Ietve gājējiem noderētu arī uz Šķieneriem un Stāķiem, jo šeit mīt daudz cilvēku, kuri labprāt ceļu uz Gulbeni mēro ar kājām.

pirms 7 gadiem, 2014.04.20 07:14

Vietējās ziņas