Būvēs ūdensvadu un kanalizāciju 2

Gulbenes pilsētas dome 28.augusta sēdē nolēma atļaut SIA "Alba" būvēt ūdensvadu un kanalizācijas tīklus Gulbenes pilsētas pašvaldības zemē. Pašvaldība parakstīs zemes nomas līgumu par šīm zemes vienībām.

Domes sēdē "Dzirkstele" uzzināja, ka aptuveni 20 kilometros plānots izbūvēt ūdensvadu un kanalizācijas tīklu, turklāt tas notiks pilsētas vietās, kur līdz šim šādu labumu nav bijis, piemēram, Ozolu ielā. Deputāti savstarpējās diskusijās noskaidroja, ka izveidotais jaunais ūdensvads un kanalizācijas tīkls piederēs pašvaldībai.

 

Domes sēdē arī apstiprināja Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā SIA "Alba" projekta "Gulbenes ūdenssaimniecības attīstības II kārta" ieviešanas tāmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Labinieks

Labs jautājums. Kur tas laiks, ka klīda runas, ka pilsētā raks kanalizāciju un ūdensvadu gan Ozolu, gan Raiņa ielā, gan citur. Privāto māju īpašnieki Gulbenē jūtas, kā lauku sētā, kur jādodas uz sirsniņmāju aiz šķūņa stūra un ūdens jāsmeļ tuvējā akā. Ir jau, protams, arī laimīgie, kuriem jau padomju laikā pie katras mājas pievilka klāt gan ūdeni, gan kanalizāciju. Redzēs, redzēs, kā tiks tērēta naudiņa. Runā gan, ka esot jau bijuši piešķirti līdzekļi šim nolūkam, bet izkūpējuši...Mēs jau gan lolojam sapni, ka arī pie mūsu mājām kāds pieraks, ka atliks tik pašiem pievienoties... Ta būs tā kā ar elektriķiem - tie, kas remontus veica pirms elektriķi vilka kabeļus par Eiropas naudu, samaksāja bargu naudu, bet plānos droši vien palika arī šīs mājas. Tad kur palika tā nauda, kur par ievilktajiem kabeļiem maksāja pats mājas īpašnieks??? Tagad jau ir lielā modē pasakainu naudu norakstīt uz dažādu objektu rēķina...

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 21:03

Vietējās ziņas