Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceļš uz “Avotu” ražošanas zonu iegūst jaunu seju 1

Lizuma iedzīvotāji un “Avotu” ražošanas zonas uzņēmumos strādājošie sākuši novērtēt pirmos ieguvumus no ceļa Lizums–Kalēji–Avoti pārbūves darbiem, kas vēl turpināsies.

Pagasta pārvaldē “Dzirkstele” uzzināja, ka viss ir vēl procesā, kaut ceļa asfaltseguma pirmā kārta ir uzklāta un darbu lielais vairums ir paveikts.

Ir izveidota gājēju ietve. Vakaros priecē jauno laternu sniegtais apgaismojums, kas, pēc vietējo iedzīvotāju atzinuma, esot acij tīkamāks par iepriekšējo dzelteno. Taču vienalga darba projekta īstenotājiem vēl ir daudz – uzsver pagasta pārvaldē.

Saskaņā ar novada domes informāciju projekta īstenošanai iepirkuma procedūras rezultātā iz sākumā tika raudzīta akciju sabiedrība “Ceļu pārvalde”, bet pēc tam – SIA “Limbažu ceļi”.

Atgādinām, ka saskaņā ar pašvaldības publiskoto informāciju pārbūvējamā ceļa posma kopējais garums ir 1411 metri, pārbūvētās brauktuves platums ir paplašināts līdz 6-7 metriem. Projekts tiek veikts industriālās zonas attīstībai Lizumā, nodrošinot videi draudzīgu teritoriālo izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu. Paredzēta arī ūdens novades sistēmas sakārtošana.

Šā paša projekta gaitā paredzēta arī pašvaldības autoceļa Kalēji–Mežāres–Elstes–Taures posma pārbūve 0,683 kilometru garumā, izbūvējot asfalta segumu. Projekta īstenošanas rezultātā tiks samazināta degradēto teritoriju platība 6,21 hektāra platībā. Projekta kopējās izmaksas ir

870 767,51 eiro. 729 825,54 eiro no summas nodrošina Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 32 198,19 eiro ir valsts budžeta dotācija. Pārējo finansējumu nodrošina pašvaldība. Projekta īstenošanu plānots pabeigt līdz 2018.gada beigām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas