Cer atjaunot ugunsgrēka izpostīto māju 1

Leimaņu ģimene pateicas visiem cilvēkiem, kas ir palīdzējuši viņiem grūtajā brīdī
Litenes pagastā brīvdienās liela nelaime piemeklēja Leimaņu ģimeni - uguns liesmas nakts laikā nopostīja viņu māju. Leimaņi neilgā laika sprīdī palika bez pajumtes, visa viņu iedzīve sadega.

Maija Leimane stāsta, ka šobrīd viņi pateicas Dievam, ka paši palikuši dzīvi, jo varējis būt visādi.

 

"Par laimi, meita Līga pamodās, jo aiz sienas dzirdēja sprakšķus un juta piedūmojumu. Viņa piecēla augšā arī mūs visus pārējos. Izsaucām glābējus, arī paši mēģinājām kaut ko dzēst ar ūdens spaiņiem, taču otrajam stāvam jau netikt klāt," stāsta sieviete, piebilstot, ka viņus laikam tiešām sargājis sargeņģelis.

 

Izglābt neko nav izdevies, izņemot dažus skapīšus.

 

"Taču jau pirmajā dienā cilvēki mūs nodrošināja ar visu nepieciešamāko. Tika sarūpēts gan apģērbs un apavi, gan mēbeles, mums ir arī mājoklis, kur ir silti un labi. Izsakām vislielāko pateicību visiem Litenes pagasta iedzīvotājiem, pašvaldības kolektīvam, pamatskolas skolotājiem, bērnudārza kolektīvam, pašdarbības kolektīvu dalībniekiem, draugiem, radiem par morālo un materiālo atbalstu mūsu ģimenei tik grūtā brīdī, bet vislielākais paldies ir Melgaiļu ģimenei par to, ka mums tagad ir jumts virs galvas. Lai Dievs jūs visus sargā!" saka Maija.

 

"Es nevaru vārdos izteikt savu pateicību. Mēs tikai domājam, ka pasaule ir slikta, bet nemaz jau tā nav. Bēdās redzi, cik cilvēki tomēr spēj būt atsaucīgi."

 

Maija stāsta, ka viņi uzreiz novākuši gruvešus, lai skats nav tik drūms.

 

"Sākumā domājām, ka varēsim atjaunot māju, taču visi stūri ir apdeguši, jo tajā naktī bija tik liels vējš. Bet mēs tomēr mēģināsim šeit atgriezties. Būvēsim no jauna kaut vai no pašiem pamatiem. Ir jādzīvo ar optimismu, gan jau izdosies, rokas nolaist nevar," saka Maija.

 

Ja tikai būs no kā celt, palīgi mājas atjaunošanai atradīsies.

 

"Varbūt kādam ir palikuši pāri kādi materiāli un tie vairs nav vajadzīgi, varbūt var ar tiem palīdzēt. Zinot šā brīža ekonomisko situāciju, par naudu nav runa, jo citiem cilvēkiem varbūt ir vēl trakāk," saka M.Leimane.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

dzirkstelei

nu nevaru ierubīties, kamdēļ šīs raksts ir ievietots pie kriminālziņām? varbut Leimaņi to savu māju taisas atjaunot kādā krimināli sodāmā veidā?? ja jkas ir zināms tad rakstiet droši,es gribu zināt!

pirms 12 gadiem, 2008.11.09 11:58

Vietējās ziņas