Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cerības saista ar Ziemassvētkiem

Šā gada maijā tika uzsākta Beļavas tautas nama ēkas rekonstrukcija. Pēc plāna renovācijas pirmajā kārtā darbi jāpabeidz līdz oktobra beigām. Šobrīd nekas vēl neliecina par to, ka tas būs iespējams.

Tautas nama vadītāja Sarmīte Viduce stāsta, ka pēc pāris nedēļām labākajā gadījumā tikšot izremontēta puse kultūras iestādes.

 

"Vēl ir ļoti daudz darāmā. Drīzumā varētu beigties skatuves rekonstrukcijas darbi, bet uzlabojumus gaida lielā skatītāju zāle. Arī palīgtelpas vēl ir jāremontē, tāpēc jauno darba sezonu uzsākt izremontētā tautas namā vēl nevaram. Pašdarbības kolektīvu dalībnieki mēģinājumos pulcēsies Ozolkalna pamatskolas zālē, sporta centrā "Zīļuks" un citur," stāsta S.Viduce.

 

Ja sākotnēji bijusi cerība, ka 18.novembra pasākumu varētu organizēt skaistās un gaišās telpās, tad šobrīd šīs cerības esot atvirzītas līdz Ziemassvētkiem.

 

Projektu 1963.gadā celtās ēkas renovācijai pagasta pārvalde iesniedza Lauku atbalsta dienestā un tas tika apstiprināts. Projekta kopējā summa pirmajai kārtai ir 90 000 latu. Par šo summu praktiski no jauna ir renovēta skatuve, kas līdz šim čīkstēja pie katra soļa, sakārtoti ēkas apkures sistēma un pamati, kā arī veikta virkne vēl citu darbu.

 

Līdzīgas nedienas piemeklējušas arī Jaungulbenes tautas namu, kur remontdarbi atbilstoši līgumā noteiktajam termiņam jāpabeidz līdz 16.oktobrim. Diemžēl ēkai vēl jānomaina logi, jāveic iekšdarbi, jāsakārto apkures sistēma. Pagasta pārvaldes vadītājam Aleksandram Vasiļjevam uz jautājumu, kad nams būs gatavs, tiekot atbildēts, ka kaut kad jau būšot. Mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu dalībniekiem un pagastu iedzīvotājiem nekas cits neatliek, kā apbruņoties ar pacietību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas