„Četras gudrās” ir Galgauskā 2

Galgauskas pamatskolas mazpulcēnu komanda „Četras gudrās "- Svetlana Zajaca, Ilma Melne, Marita Homina, Kristīne Sudare - 16.oktobrī veiksmīgi piedalījās Jauno zemnieku kluba organizētajā maketa ideju konkursa „Lauki - manas mājas" pusfinālā.

Vidzemes reģiona konkursa pusfināls notika Priekuļu lauksaimniecības tehnikumā. 20 komandu konkurencē mēs prezentējām savu ideju - kā modernizēt un uzlabot sporta laukumu. Esam ieguvušas tiesības startēt finālā Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē.


Mēs izveidojām gan idejas aprakstu, gan arī maketu. Sporta laukumā vēlamies mainīt skrejceļa segumu un atjaunot futbola laukuma zālāju. Ir ieplānota vieta skatītāju tribīnēm un tablo novietošanai.

Vēlamies pārveidot basketbola laukumu, lai tur varētu spēlēt tenisu un volejbolu. Tenisa kortos plānojam uzlikt noņemamu tīklu, lai netraucētu basketbola spēles. Vēlamies ierīkot arī skeitparku un "BMX" trasi. Uzlabosim smilšu volejbola laukumu. Izveidosim "Kaķīšu trasi", lai skolēni varētu apgūt tūrisma elementus un spētu orientēties nepazīstamā vidē.


Vēlamies arī apgaismot sporta laukumu, lai, iestājoties diennakts tumšajam laikam, to varētu izmantot ilgāk un intensīvāk.
Tā būtu ļoti laba iespēja piesaistīt tūristus mūsu pagastam, kā rezultātā pagasts tiktu reklamēts. Tas varētu piesaistīt arī uzņēmējus un mūsu pagastā rastos jaunas, ilgtspējīgas darba vietas pagasta iedzīvotājiem, uzlabotos dzīves kvalitāte lauku pagastiņā. Arī mēs, jaunieši, labprāt atgrieztos savā pagastā!


Ceram, ka mūsu idejai būs atbalstītāji un tā īstenosies!


Paldies mūsu konsultantiem Vitai Markovai, Lienai Silauniecei, šoferim Aivaram Dzenim un skolotājiem par atbalstu!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

četras gudrās

Četras gudrās ir Svetlana Zajaca,Marita Homina,Ilma Melne,Kristīne Sudāre

pirms 12 gadiem, 2008.11.11 17:26

students no Rīgas

Hmm viss jau ir labi bet, vai ar to BMX trasi un skeitparku nav pārspīlēts. KurštadGalhgauskā kautko tādu dara. Atceros bij reiz te tāds bums skolā. Nu nez

pirms 12 gadiem, 2008.11.11 08:29

Vietējās ziņas