Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Četros ciemos "Gulbenes nami" pārņem ūdenssaimniecību 12

SIA “Gulbenes nami” pagājušajā nedēļā Pilskalnā un Ozolkalnā sāka un šonedēļ Rankā, Lizumā, Lejasciemā, Letēs un Beļavas ciemā turpina līgumu pārslēgšanu “Par ūdens apgādes un kanalizācijas pakalpojuma sniegšanu” no pagasta pārvaldes uz SIA “Gulbenes nami”.
Uzņēmums ir paziņojis iedzīvotājiem par tikšanās vietu un laiku līgumu pārslēgšanai. Ja nav iespējas līgumu noslēgt konkrētajā datumā, lūgums vērsties SIA “Gulbenes nami” birojā Gulbenē – uzsvērts uzņēmuma mājaslapā.
Uzņēmums pagājušajā nedēļā arī publiskojis divus vakanču paziņojumus. Pretendenti tiek aicināti pieteikties administratīvi juridiskās nodaļas vadītāja amatam, kā arī vecākā jurista amatam. Prasības ir augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, kā arī darba pieredze līdzīgā amatā. Ir nepieciešamas zināšanas nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumos. Ir obligātas labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas.
SIA “Gulbenes nami” mājaslapā publiskotā informācija liecina, ka uzņēmumā šobrīd ir viens jurists, viens jurista palīgs un viens juriskonsults.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

!!!

Galvenais ir savākt juristu bandu lai varētu izğērbt cilvēkus plikus. Par pakalpojumu sniegšanu vispār nedomā.

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.19 13:08

aa

nav līdzekļu palikušo skolu remontam ,ir nauda veselam juristu kantorim. Dome pilna ar juristiem. Kādi miljoni jāgroza lai šis kantoris atmaksātos....

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.19 16:38

Gune

Un kur tad parastie strādnieki,kas steigs palīgā,ja kas notiks.Jurists skries vai.Kārtējie šmaukļi,tāpat kā energopārvalde,vidzemes büvnieks laikam ar.Aizlaidās ar visu naudu.Un kur pagasti skatās,atkal savus ļaudis pamet visiem šitajiem,lai atkal izĝērbj!

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.19 17:45

Bucs

Un parakstot līgumu,neredzēju tarifus nemaz,kādus gribes,tadus piespraudīs pielikumā,kad boss parakstīs līgumu.

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.19 17:49

Lasījis

Stāķi, Šķieneri tik ilgi pretojās un neļāvās- gan jau tam bija dibināts iemesls. Citiem potenciālajiem upuriem no tā vajadzētu kaut ko mācīties.

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.20 09:11

aa

sataisīs pilnu štatu sastāvu . Izrādīsies ka strādā ar mīnusiem. Jāpieliek cena par ūdeni un kanalizāciju. Tā mēs dzīvojam,pārvietojoties no viena grāvja uz otru.Vai dome nevarētu izveidot viena jurista vietu ,kas aizstāvētu iedzīvotāju intreses.Tas būtu tīri taisnīgi.

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.20 11:42

bb

Domes birokrātija nestrādā novada cilvēku labā, bet dara visu, lai labi izskatītos Valsts Kontroles greizajos spoguļos.

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.20 13:20

zum, zum

Vai lūdzu uz konsultantu vietām ari izsludinās vakances?
Mums taču vajag apsaimniekot kā Rīgā, kaut vai pastalās un ar sapuvušam trubām.....

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.20 14:24

aa

cienijamie Gulbenes deputāti un speciālisti sākiet reiz domāt ar galvām.Tauta nav muļķi . Mums ir tiesības prasīt jūsu atkāpšanos.Vēl mazliet.. un tas notiks

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.20 18:11

Staru iedzīvotāja

Apsveicu tagad maksāsiet tā ka no krāna vīns tecētu

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.21 07:25

Vilnis

...Uzņēmums ir paziņojis iedzīvotājiem par tikšanās vietu un laiku līgumu pārslēgšanai....
Interesanti gan kur un kādā veidā ir notikusi paziņošana vai informēšana?

pirms 4 mēnešiem, 2019.06.21 07:58

Vietējās ziņas