Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ciemos gaidīs Galgauskas skola 1

Galgauskas pamatskola 27.oktobrī aicina absolventus, bijušos skolotājus un skolas darbiniekus uz skolas 75 gadu jubilejas svinībām.

Pirmā skola Galgauskā uzcelta 19.gadsimta trīsdesmitajos gados. Ar šo laiku arī saistās izglītības aizsākumi Galgauskā. 1851.gadā pēc zviedru parauga uzcelts jauns skolas nams. 1868.gadā Galgauskā uzcelts pagastnams, kura augšstāvā atradusies skola. 1892.gadā uzcelts jauns skolas nams, bet 1937.gada 24.oktobrī atklāta tagadējā skola Galgauskā.  

"Lai arī dabā sāk valdīt tumšais rudens laiks, mēs vēlamies visus aicināt uz siltu un sirsnīgu atmiņu vakaru, vēlamies visiem sagādāt atkalredzēšanās prieku," saka Galgauskas pamatskolas direktore Iveta Dzene.

 

Svinības norisināsies Galgauskas kultūras namā, to sākums - pulksten 19.00, reģistrācija - sākot no pulksten 16.00. Dalības maksa - 2 lati. Pulksten 17.30 pagasta zālē tiks atklāta Galgauskas pamatskolas absolventu dzimtas pārstāves Ilzes Smildziņas izstāde. Kultūras nama otrajā stāvā būs apskatāma arī bijušās skolotājas Ināras Muižnieces gleznu izstāde. Absolventi varēs aplūkot arī jaunuzcelto sporta zāli.

 

Jubilejas pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ieskatīties vienas skolas dienas dzīvē. Gatavojoties jubilejai, skolas kolektīvs ir sarūpējis arī nelielas dāvaniņas - pildspalvas ar skolas dibināšanas gadu un skolas aizsardzības zīmi-simbolu. Tapis arī mūžīgais kalendārs, kas ir īpašs ar to, ka tajā būs redzami mēneši ar konkrēto dienu skaitu tajos un vārdadienu gaviļniekiem, bet nebūs norādītas dienas, piemēram, ka 25.oktobris ir ceturtdiena, tieši tādēļ šo kalendāru varēs lietot ne vienu vien gadu. Šis kalendārs būs simbolisks. Tajā būs arī iemūžināti dažādi fotomirkļi no skolas vēstures.

 

"Parasti dzimšanas dienās vēl daudz laimes, bet mēs sev vēlam, lai nekad nepietrūkst zinātkāru skolēnu, radošu un entuziasma pilnu skolotāju un saprotošu vecāku!" saka skolas direktore.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas