Covid-19 analīzes arī Gulbenes laboratorijās nodod pēc iepriekšēja pieraksta 1

E.Gulbja laboratorijā Gulbenē var nodot Covid-19 analīzes. Iedzīvotāji “Dzirkstelei” ne reizi ir ziņojuši, ka vienā rindā blakus cits citam ir gan potenciālie ar Covid-19 inficētie, gan arī, piemēram, grūtniece, kura ieradusies nodot analīzes.

“Dzirkstele” vaicāja E.Gulbja laboratorijas projektu vadītājai Džinetai Dimantei, vai pārmetumi tiešām ir vietā un kāda ir situācija, vai iedzīvotāju raizēm par drošību ir pamata. Viņa atbild: “Darbdienās no pulksten 11.00 līdz 12.00 tiek pieņemtas Covid-19 analīzes ar iepriekšēju pierakstu. Lūdzam ievērot piesardzības pasākumus!”

Viņa skaidro, ka pārsvarā tiek pierakstīti pacienti, kuriem Covid-19 testa rezultāts nepieciešams pirms medicīniskām manipulācijām vai pirms došanās uz ārzemēm. “Taču arī starp šiem cilvēkiem nav izslēgts, ka kāds var būt inficēts, tāpēc ir jāievēro visi piesardzības pasākumi tāpat kā citās publiskās vietās. Un tos, kuri izvēlas būt īpaši piesardzīgi, aicinām neapmeklēt mūsu laboratoriju Gulbenē laikā no pulksten 11.00 līdz 12.00,” saka Dž.Dimante.

Viņa stāsta, ka Covid-19 analīžu nodošana notiek pēc pieraksta, katru dienu var pierakstīt 12 pacientus. Gandrīz vienmēr pieraksts ir pilns, tikai reizēm paliek kāda atsevišķa brīva vieta.

Arī Gulbenes slimnīcā joprojām darbojas Covid-19 analīžu nodošanas punkts. Analīzes var nodot katru darbdienu, brīvdienās analīžu nodošanas punkts nestrādā. Centrālās laboratorijas Klientu apkalpošanas vadītāja Kristīne Ūdre “Dzirkstelei” stāsta, ka analīžu nodošanas punktam Gulbenē nav ļoti lielas noslodzes un rindā nav jāgaida dažas dienas. Piemēram, pirmdien bija vēl brīvas vietas un tie, kam bija nepieciešams, analīzes varēja nodot operatīvi tajā pašā dienā.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Măris

Vajag padomăt pilsētas domei par ărstu praksēm un laboratoriju Betă.Cilvēki nevar vienă vietă pirkt produktus un turpat nodot analīzes.

pirms 5 mēnešiem, 2021.04.14 16:02

Vietējās ziņas