CSDD nodaļu darba laiki tuvākajās brīvdienās

VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija" sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Agnese Korbe informē, ka tuvākajās brīvdienās būs izmaiņas Ceļu satiksmes drošības direkcijas nodaļu un tehniskās apskates staciju darba laikos.

Viņa informē, ka sestdien, 28.aprīlī, visas CSDD nodaļas strādā līdz pulksten 16:00. Izņemot, atšķirīgs darba laiks ir Rīgas nodaļā: Antenas ielā 2 - līdz pulksten 19:00, Bauskas ielā 86 - līdz pulksten 18:00, Maskavas ielā 448 un Sēlpils ielā 6a - līdz pulksten 16:00, bet svētdien, 29.aprīlī, ir brīvdiena. Pirmdien, 30.aprīlī, strādā CSDD nodaļas, kurām sestdiena ir darba diena, darba laiks tāds pats, kā parasti sestdienās. Otrdien, 1.maijā, - brīvdiena, rešdien, 2.maijā, darba laiks ir bez izmaiņām. Ceturtdien, 3.maijā, darba diena būs par vienu stundu īsāka, bet piektdien, 4.maijā, būs brīvdiena. Ssestdien, 5.maijā, strādās tās CSDD nodaļas, kurām sestdiena ir darba diena, nestrādās vienīgi tehniskā apskate Talsu nodaļā, tuvākās pakalpojumu saņemšanas vietas atrodas Liepājā un Jelgavā. Sestdien, 12.maijā, strādās tās CSDD nodaļas, kurām sestdiena ir darba diena, bet darba laiks būs par vienu stundu īsāks.

Informācija par visu CSDD nodaļu un tehniskās apskates staciju adresēm, sniegtajiem pakalpojumiem un darba laikiem, kā arī par aktuālākajām izmaiņām darba laikos ir CSDD mājas lapā: http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informacija/kontakti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas