CSDD sāks pieņemt klientus jaunajās telpās 3

Gulbenieši jau ir pamanījuši, ka jaunā Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Gulbenes nodaļas ēka jau ir tapusi, un interesējas, kad direkcijas darbinieki sāks darbu jaunajās telpās.

CSDD Gulbenes nodaļas priekšnieks Ivars Rikveilis laikrakstam atklāj, ka piektdienas pēcpusdienā Gulbenes nodaļas darbinieki plāno sākt pārcelties uz jaunajām telpām un pirmdien jau sāks pieņemt klientus jaunajās telpās.

 "Darba vietas vēl līdz galam nav sakārtotas, ir dažādi sīki darbiņi, kas jāpabeidz, taču ceram, ka izdosies," saka I.Rikveilis.

Jauno ēku sāka būvēt pirms gada. Iepriekšējā ēka, kura tika demontēta, bija ļoti veca un tajā nebija iespējams nodrošināt klientu apkalpošanu atbilstoši direkcijas standartiem.

Jaunās ēkas celtniecība pēc tipveida CSDD nodaļu projekta tika uzticēta SIA "Latvijas Energoceltnieks". Pēc šī projekta ir tapušas ēkas Valmierā, Liepājā, Ogrē, kā arī citās Latvijas pilsētās.

"Pats lielākais ieguvums tiešām būs tas, ka telpas būs atbilstošas visām mūsdienu prasībām. Tagad mūs būs viegli apmeklēt gan cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, gan arī jebkuram citam cilvēkam. Līdz šim mēs strādājām diezgan šaurās telpās, tagad direkcijas telpas būs plašas un gaišas," secina nodaļas priekšnieks.

Jaunajā administratīvajā ēkā tiks nodrošināts caurskatāmības princips, kas paredz stikla kabīņu izveidošanu, lai klienti varētu sekot līdzi direkcijas darbam, kā arī tiks ieviesta elektronisko rindu sistēma un citi jauninājumi, kas darbojas arī citās CSDD nodaļās.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Nu bļāviens, una! Atkal tu atradi, kur kasīties. Tev nekad nebūs labi(vienai).

pirms 11 gadiem, 2009.02.24 16:49

una

Un kā ar autostāvvietu pie jaunās ēkas? Kur klienti varēs nolikt savas automašīnas? Pagaidām izskatas, ka autostāvvietas būs tikai darbinieku auto. Citās pilsētās ir ierēķināta platība, kā šiet?

pirms 11 gadiem, 2009.02.24 12:42

Vietējās ziņas