Cūkmens atkal Gulbenē

Gulbenē viesojās kampaņas "Nemēslo mežā" galvenais varonis Cūkmens
Uz pasākumu gan diemžēl bija sanācis samērā maz gulbeniešu, jo pasākums notika pašā darbdienas vidū. Cūkmena uzrunās noklausījās daži garāmgājēji, māmiņas ar bērniem, jaunieši.

Cūkmena viesošanās mērķis bija gulbeniešiem sniegt praktiskus padomus par to, kā pašu spēkiem samazināt atkritumu apjomu. Rozā supervaronis aicināja ikvienu šķirot atkritumus un izmest tos tiem paredzētajos atkritumu konteineros. Akcijas organizatori prognozē, ka, kopīgiem spēkiem šķirojot atkritumus, Latvijas dabai tiks aiztaupīts līdz pat 1000 tonnām atkritumu.  

Lai padarītu atkritumu šķirošanu interesantāku, Cūkmens šogad organizē arī īpašu "šķirolucionāru" konkursu. Pasākuma laikā visi klātesošie saņēma lapiņas, no kurām ir jāizgriež rozā šņukurs. Ar šo šņukuru ir jānofotografējas pašam un jāpiedāvā šāda iespēja arī pēc iespējas vairāk citiem cilvēkiem, aicinot viņus iesaistīties atkritumu šķirošanā. Visas bildes ir jāievieto portāla "draugiem.lv". Tie divi laimīgie, kas būs pārliecinājuši visvairāk cilvēku, saņems iespēju bezmaksas iepirkties "Rimi" veikalos gadu, kā arī apmaksātu izklaidi "Mammadaba" atpūtas vietās.

 

Cūkmens atzina, ka, braucot uz Gulbeni, pa ceļam viņš šur tur esot iegriezies mežā, apskatījies arī, cik sakopta ir pilsēta, bet atkritumus viņš nekur neesot manījis. Pēc tā viņš spriež, ka gulbenieši tomēr uztur tīru savu apkārtni.

 

Atkritumu šķirošanas tūrē Cūkmens kopumā viesosies 17 Latvijas pilsētās. Kampaņas personāžs solīja nākamgad atkal apciemot Gulbeni, lai pārliecinātos, ka gulbenieši turpina iesāktos darbus atkritumu šķirošanā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas