Cūkmens Gulbenē aicinās uz “Šķirolūciju”

Cūkmens 23. jūlijā pulksten 12.00 Gulbenē aicinās uz „Šķirolūciju". Par to informē akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" pārstāve Inga Miķēna.

I.Miķēna stāsta, ka rozā supervaronis Cūkmens piesaka karu sadzīves atkritumiem, kuri maisu maisiem tiek izgāzti Latvijas mežos, tāpēc organizē atkritumu šķirošanas kampaņu „Šķirolūcija", lai informētu arī ikvienu Gulbenes iedzīvotāju un pilsētas viesi par atkritumu šķirošanas nozīmīgumu un praktisko devumu.


"Galvenais varonis Cūkmens, viesojoties Gulbenē, uzrunās iedzīvotājus centrālajā laukumā pie kultūras nama. Pasākumā piedalīsies arī Gulbenes novada domes pārstāvji," norāda I.Miķēna.

 

Pasākumā Cūkmens sniegs izglītojošu informāciju par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, iepazīstinās ar šķirošanas statistiku un iespējām tādējādi saudzēt Latvijas dabu. Katram pasākuma apmeklētājam būs iespēja pievienoties Cūkmena „šķirolucionāru" pulkam, saņemot īpašu atkritumu šķirošanas rokasgrāmatu, kā arī sniegt savu video parakstu - simbolisku vēstījumu par tīriem mežiem un sakoptu Latvijas dabu.


Turklāt Cūkmens pasākuma laikā atklās ikvienam, kā šķirolūcijas rezultātā nopelnīt vērtīgas balvas - iespēju veselu gadu bez maksas iepirkties „Rimi" un atpūsties Mammadaba tūrisma objektos.

Atkritumu šķirošanas tūres „Šķirolūcija" ietvaros Cūkmens kopumā viesosies 17 Latvijas pilsētās.

 

Cūkmens aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju un organizāciju rūpīgi šķirot atkritumus un izmest tos tiem paredzētajos atkritumu konteineros. Akcijas organizatori akciju sabiedrība Latvijas valsts meži, Rimi Latvia un SIA Nelsens prognozē, ka kopīgiem spēkiem šķirojot atkritumus, Latvijas dabai tiks aiztaupīti līdz pat 1000 tonnām atkritumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas