Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dala kancelejas preces bērniem 1

Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komiteja sākusi par brīvu dalīt humāno palīdzību -  kancelejas preces 5 līdz 16 gadus vecajiem bērniem no trūcīgajām ģimenēm.

Aicinājums attiecas uz novada pilsētas un pagastu trūcīgajām ģimenēm. Katrs bērns var saņemt vienu komplektu. Taču tādā gadījumā ir jāuzrāda izziņa par trūcīgās ģimenes statusu. Derīgas ir gan 2015., gan 2016.gada izziņas. Kancelejas preces vai skolas piederumi slēgtā, neatvērtā iesaiņojumā Sarkanā Krusta Gulbenes komitejas telpās Dīķa ielā 1 obligāti ir jāizņem līdz 1.jūnijam, “Dzirkstelei” saka organizācijas izpilddirektore Biruta Kozlovska.

Saņemt kancelejas piederumus savu bērnu vajadzībām trūcīgo ģimeņu pārstāvji var katru darbdienu no pulksten 9.00 līdz 13.00.

“Ja ģimenē ir vairāki atbilstoša vecuma bērni, var saņemt pa vienam preču iesaiņojumam katram bērnam,” saka B.Kozlovska.

Kad komitejā tiks saņemts cita veida sūtījums trūcīgajām ģimenēm, atkal tiks izplatīts aicinājums nākt pakaļ citām precēm, tās atkal tiks piešķirtas katram trūcīgās ģimenes bērnam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas