Dala ”Selgas” cepumus

Piedaloties Latvijas Sarkanā Krusta un akciju sabiedrības "Laima" rīkotajā akcijā, kuras laikā oktobrī paredzēts labdarības nolūkā dažādām sociālām iestādēm, pansionātiem un bērnunamiem izdalīt 15 360 cepumu "Selga" pakas, apmēram 20 kastes ar cepumiem jau izdalījusi arī Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes rajona komiteja.

"30. septembrī cepumus atvedu no Rīgas. 1.oktobris ir Vispasaules veco ļaužu diena, tāpēc šajā dienā cepumus dalījām Gulbenes veco ļaužu mājas, Jaungulbenes sociālās aprūpes centra un Tirzas veselības un sociālās aprūpes centra klientiem," stāsta Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes rajona komitejas izpilddirektors Sīmanis Homčenko.

 

Trīs Sarkanā Krusta žēlsirdīgās medicīnas māsas cepumus iznēsā arī Gulbenes pilsētas vecajiem vientuļajiem ļaudīm. Tādi ir apmēram 67 cilvēki.

 

Akcijā kopumā ir iesaistītas 18 Latvijas Sarkanā Krusta komitejas.

16.oktobrī pulksten 15.00 Sarkanā Krusta rajona komitejas telpās notiks Vispasaules pārtikas dienai veltīts pasākums "Maizes diena".

 

S.Homčenko informē, ka tāpat kā iepriekšējos gados būs iespējams našķoties ar dažādiem kārumiem, spēlēt spēles, klausīties koncertu, ko tradicionāli sarūpēs Bērzu pamatskolas skolēni.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas