Dalībai starptautiskā konkursā “Mister World” finanšu līdzekļus nepiešķir 5

Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē deputāti izskatīja “Mis Latvija” direktores Intas Fogeles iesniegumu par naudas līdzekļu piešķiršanu līdz 610 eiro Edvīnam Ločmelim, kas saistīts ar dalību starptautiskā konkursā “Mister World”.

Konkurss norisināsies no šī gada 30.maija līdz 15.jūnijam Torbejā, Apvienotajā Karalistē. E.Ločmelis ir “Mis un Misters Gulbenes 2007” uzvarētājs.


Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna pauda savu nostāju, norādot, ka negribētu, ka novads atbalsta šādas individuālas iniciatīvas, paskaidrojot, ka, pirmkārt, budžetā tam nav paredzēta nauda, otrkārt, prioritāte ir tautas tradīciju un kolektīvu atbalstīšana.


Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Sandra Daudziņa atcerējās, ka savulaik, kad viņa bija novada domes priekšsēdētāja, E.Ločmelis ar I.Fogeli bija atnācis uz pašvaldību ar piedāvājumu organizēt konkursu “Mis un Misters Gulbene”, bet izrādījies, ka tas viss bijis domāts uz pašvaldības rēķina ar milzīgām izmaksām.


“Bet mēs esam raduši, ka to dara cilvēks ar savu iniciatīvu (Līga Vītola - redakcija) un mēs atbalstām ar savu palīdzību,” teica S.Daudziņa un piebilda, ka tāda ir bijusi pieredze, kas neattīstījās.


“Kad viņiem teicām, ka tuvojas Pilsētas, Novada svētki, un lai nāk ar saviem priekšlikumiem pasākumu vadīšanā vai arī citādi, tad sadarbība neizvērtās,” atcerējās S.Daudziņa.


Savukārt deputāta Dzintara Poļaka priekšlikums bija, ka varbūt daļu summas tomēr piešķirt, bet ar balsu vairākumu deputāti nolēma nepiešķirt finanšu līdzekļus E.Ločmelim, kas saistīts ar dalību starptautiskajā konkursā “Mister World”.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Marita

E.Silkeena tradicionaali atbalsta tikai tautas tradiiciju atbalstitajus-tautas deju kolektiivus, pulcinjus un audeejus....paliksim beshaa bez balles dejaam,sambas,salsas,linijdeju un citu stilu darbiibas atbalstishanas!

pirms 7 gadiem, 2014.04.25 19:28

Elina

Nu jā, šeit jau izskatās, ka E.Siļķēna ar L.Vītolu ir ieinteresētas kaut ko redzēt tikai sava pagalma robežās. Tā jau mums arī tas prieks redzēt talantīgus jauniešus dodamies kaut kur tālāk izpaliek. Žēl, ka tā :(

pirms 7 gadiem, 2014.04.25 20:03

Vecais Sportists

Lai iet strādāt tad būs nauda nav ko te viņam ubagot skaistulis atradies!!!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.26 11:46

:D

Ja vēl būtu skaistulis...

pirms 7 gadiem, 2014.04.27 01:15

Vietējās ziņas