Darba devējiem ir iespēja gūt jaunas zināšanas


Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs izsludina pieteikšanos uz mācību programmām 2013.gada rudens sesijā. Mācību programmas notiks Rīgā, Aizkrauklē, Ludzā, Rēzeknē, Ventspilī un Gulbenē.

“Piedāvājam papildināt zināšanas sociālā dialoga un cilvēkresursu vadības, korporatīvās sociālās atbildības, publiskās – privātās partnerības jomās. Šo iespēju kopš 2010.gada jau izmantojuši vairāk nekā 1150 darba devēji – uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji visā Latvijā,” informē SIA „Comperio” valdes priekšsēdētāja Gunta Misāne.
LDDK Biznesa resursu centrs, sadarbībā ar augsti kvalificētiem nozares ekspertiem un profesionāļiem, piedāvā trīs mācību programmas, kas katra ilgst trīs dienas: „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība”, „Pašvaldību attīstības vadība un publiskās – privātās partnerības veicināšana”, „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība”.
Visas trīs mācību programmas darba devēju organizāciju biedriem un pārstāvjiem ir pieejamas bez maksas. Dalībnieki saņems aktuālākos materiālus gan elektroniski, gan izdales veidā, kā arī katras mācību programmas noslēgumā tiks pasniegti apliecinoši sertifikāti. Mācību programmās ietvertas lekcijas ar atvērta tipa diskusijām par mācību tēmu.
Pirmās programmas „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība” Ludzā sāksies 12.septembrī un „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība” Rīgā sāksies 13.septembrī.
“Detalizēta informācija par visu mācību programmu norises vietām un datumiem regulāri tiek atjaunota un ir pieejama LDDK mājas lapā “www.lddk.lv” un “www.comperio.lv". Pieteikties var, nosūtot pieteikuma anketu pa e-pastu “info@comperio.lv”. Vairāk informācijas var saņemt pa tālruni 26569525 vai 29112228,” saka G.Misāne.
Mācības notiek Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansētajā projektā „LDDK administratīvās kapacitātes stiprināšana reģionos”. Programmas, kas tiks piedāvātas līdz 2014.gada beigām visā Latvijā, nodrošina SIA „Comperio”.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas