Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba devējus aicina uz bezmaksas semināru

Pateicoties Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansējumam, darba devējiem arī šajā rudenī piedāvā bezmaksas mācību programmas. Kopš 2010. gada iespēju iegūt jaunas zināšanas un pieredzi izmantojuši vairāk nekā 1200 darba devēji – uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji visā Latvijā. Par to informē Latvijas Darba devēju konfederācijas Biznesa resursu centrs. Sadarbībā  ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora Gulbenes filiāli un Gulbenes novada pašvaldību LDDK Biznesa resursu centrs aicina piedalīties kursos darba devējus, kam rūp uzņēmuma ilgtermiņa attīstība, sociālā dialoga attīstība uzņēmumā, nozarē un nacionālajā līmenī.

Piedāvātajām mācību programmu „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība”, kas sāksies 14.novembrī ar turpinājumu 15. un 22. novembrī. Šajā mācību programmā profesionālu pasniedzēju vadībā būs iespēja noskaidrot: Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem? Kāpēc sociāli atbildīgs bizness ir ienesīgs? Kā pašvaldība var atbalstīt godīgu biznesu?

Kursi notiks Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora Gulbenes filiālē, Ābeļu iela 8, Gulbenē.

Lai pieteiktos semināram, pa e-pastu info@comperio.lv jānosūta pieteikuma anketa. Tālrunis uzziņām: 26569525.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas