Darba inspekcijas Gulbenē vairs nebūs 6

Ja gulbeniešiem būs kādas sūdzības sakarā ar darba jautājumiem, tad būs jādodas uz Valmieru, jo ar 1.jūniju Darba inspekcijas Gulbenē vairs nebūs. Par to informē Vidzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas Gulbenes sektora vadītājs Aivars Spalva

A.Spalva laikrakstam skaidro, ka taupības nolūkos biroja Gulbenē vairs nebūs.

"Nevajadzēs uzturēt ēku, maksāt īri, tāpēc arī slēdz biroju Gulbenē. Daļa mūsu darbinieku jau pirms laika zaudēja darbu. Pašlaik darba inspekcijas Gulbenes sektorā strādā seši darbinieki. Visiem ir piedāvāts strādāt Valmierā. Protams, visi darbinieki ir ar mieru mēģināt braukāt uz Valmieru, citādi jāiet prom no darba, un to, protams, neviens nevēlas," stāsta A.Spalva.


Darba inspekcijas Gulbenes sektora vadītājs norāda, ka šāgada laikā ir ienākušas vairāk nekā 50 rakstiskas sūdzības un saņemts ļoti daudz telefona zvanu. Viens inspektors mēnesī uzklausa no 40 līdz 50 sūdzībām pa telefonu.

"Iedzīvotājiem ir divu veidu sūdzības - par nelikumīgu atbrīvošanu no darba un par darba samaksu. Ar katru dienu sūdzību skaits tikai palielinās. Gada sākumā to saņēmām mazāk," saka A.Spalva.


Viņš piebilst, ja iedzīvotājiem būs sūdzības, tad viņiem nebūs obligāti jābrauc uz Valmieru, jo tas izmaksā dārgi, ir iespējams savu sūdzību pastāstīt telefoniski 64281730 vai atsūtīt vēstulē. Adrese: Vidzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas Valmieras sektors, Cēsu iela 19, Valmiera.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

bize

Varbūt, tas ir pareizi. Nu nav ko tērēt valsts naudu privāto attiecību kārtošanai, tie inspektori nekad netraucēja savus Čomus, labāk, lai ir vienlīdzīgs darba tirgus. Darbiniekiem gan slikti:(

pirms 11 gadiem, 2009.05.29 08:57

meita

ļoti žēl. pirms brīvdienām vajadzētu iegriezties Gulbenes Zvērsaimniecībā. tur gan varēsiet pastrādāt un darbinieki Jums būs tikai pateicīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.05.28 19:46

...

kas par īres maksu un telpu uztuēšanu!!! Šefam tak "kabineti" bijas Rankas sieros un kamīnā! :))))

pirms 11 gadiem, 2009.05.28 11:53

Vietējās ziņas