Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbi Blaumaņa ielā tuvojas noslēgumam; būvnieku darbu pārbauda cauruļvadu TV inspekcija 6

Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica informē, ka Blaumaņa ielas rekonstrukcijas projekts tuvojas noslēgumam. TV inspekcija pārliecinājās, vai izbūvētajā lietus kanalizācijas tīklā nav radušies defekti – no iekšpuses  nofilmēja notekūdeņu novades sistēmu.

„Konstatētie defekti ir novērsti. Šobrīd gaidām TV inspekcijas rezultātus no pārbaudes citā Blaumaņa ielas posmā. Piebilstams, ka defektus novērš par būvnieka finansēm,” stāsta Gulbenes novada domes Attīstības un īpašumu nodaļas projektu vadītājs Jānis Barinskis.

Mājaslapa vēstī, ka visā Blaumaņa ielas garumā jau ir uzklātas divas asfalta seguma apakškārtas. Šobrīd tiek asfaltētas arī iebrauktuves.

J.Barinskis stāsta, ka nākamajā nedēļā, ja krasi nemainīsies laika apstākļi un TV inspekcija nekonstatēs defektus, būvnieki visā ielas garumā ieklās asfalta seguma virskārtu un pabeigs asfaltēt arī iebrauktuves. "Divas nedēļas pēc asfaltēšanas uzstādīs ceļa zīmes un krāsos ielu horizontālos apzīmējumus. Pēc tam labiekārtos teritoriju, piemēram, iestādīs aptuveni 74 tūjas. Ielu apgaismojumu plānots uzstādīt oktobra beigās,” informē J.Barinskis.

Jau ziņots, ka projektā paredzēts rekonstruēt Blaumaņa ielu visā tās garumā, kas ir 1750 metri - tiek būvēta ietve, tajā iestrādājot speciālā bruģa vadlīnijas vājredzīgajiem, kā arī veloceliņš un gājēju aizsargnorobežojums. Sākot no Rīgas un Blaumaņa ielas krustojuma, līdz veikalam „Super Netto” ietve būs abās Blaumaņa ielas pusēs, bet tālāk līdz pat pilsētas robežai - gar vienu pusi.

Kopējā Blaumaņa ielas rekonstrukcijas summa ir 2050000 lati. 74,99 procenti jeb 1537295 lati ir Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums, 3 procenti jeb 61500 lati - valsts budžeta dotācija, bet 22,01 procents jeb 451205 lati - pašvaldības līdzfinansējums.

Tehnisko projektu izstrādāja un autoruzraudzību veic SIA „Vertex projekti”, būvuzraudzību – AS „Ceļu inženieri” un būvdarbus – pilnsabiedrība „CEKA M”.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

es gan nezinu...

Tūjas? Tās būs dzīvotspējīgas,kad ziemā tīrīs sniegu komplektā ar sāli?

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 11:21

Līkā truba

J.Barinskis stāsta, ka nākamajā nedēļā, ja krasi nemainīsies laika apstākļi un TV inspekcija nekonstatēs defektus, būvnieki visā ielas garumā ieklās asfalta seguma virskārtu un pabeigs asfaltēt arī iebrauktuves.Barinski no mākoņiem nokāpi, 11.10.2013 ielai ir uzklātas visas kārtas asfalta,kāda vēl nākamā nedēļa,esi gan jamp....ņš

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 23:10

Līkā truba

J.Barinskis stāsta, ka nākamajā nedēļā, ja krasi nemainīsies laika apstākļi un TV inspekcija nekonstatēs defektus, būvnieki visā ielas garumā ieklās asfalta seguma virskārtu un pabeigs asfaltēt arī iebrauktuves.Barinski no mākoņiem nokāpi, 11.10.2013 ielai ir uzklātas visas kārtas asfalta,kāda vēl nākamā nedēļa,esi gan jamp....ņš

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 23:12

:) tai Līkā truba

Liec Jānim mieru! Vismaz no Lazdu ielas līdz Supikam nekādas virskārtas nebija 11.10.2013. Iebrauktuves un krustojumi arī nav pabeigti. Beidz trollēt un ļauj cilvēkam strādāt!

pirms 6 gadiem, 2013.10.12 07:17

Tai līkai caurulei

Janka ir gan jam....iņš un tās trubas varēja pārbaudīt vispār pirms asfaltiem

pirms 6 gadiem, 2013.10.14 16:36

garāmgājēja

Brīnums,ka iela vēl nav nodota,darbi norit pilnā sparā, lej asfaltu,viss vēl kūp,bet mašīnas lielākas un mazākas brauc visu laiku /ne tikai tur dzīvojušo/. Vai kāds var ieviest skaidrību?

pirms 6 gadiem, 2013.10.16 15:40

Vietējās ziņas