Darbs bijis interesants 4

Tautas skaitītāji darba gaitās piedzīvojuši arī kuriozus atgadījumus
Tautas skaitītāji savu darbu ir beiguši. Viņi atzīst, ka darbs bijis spraigs, interesants, dažreiz asu izjūtu pilns un šobrīd ir mazliet skumji, ka tas tik ātri beidzies.

Otrajā tautas skaitīšanas posmā - laikā no 17.marta līdz 31.maijam - tautas skaitītāji devās pie cilvēkiem uz mājām, lai kopīgi aizpildītu tautas skaitīšanas anketas. Kā atzīst tautas skaitītāji, šajā laikā piedzīvoti skumji brīži un skumjākais no tiem bijis konstatēt, ka arī mūsu novadā ir daudz tukšu māju, taču bijis arī daudz jauku, patīkamu un pat kuriozu mirkļu. Interesantākos atgadījumus mūsu novada skaitītāji ir apkopojuši nelielā savu darba gaitu dienasgrāmatā.


Piemēram, pāris no tiem. Kādā dzīvoklī, stādoties priekšā jaunam vīrietim, skaitītāja bijusi neizpratnē, jo viņš uzreiz teciņiem devies uz vannasistabu un sācis saukt ciparus. Sākumā skaitītāja bijusi neizpratnē, bet tad noskaidrojies, ka vīrietis ir domājis, ka atnācēja vēlas nolasīt ūdens skaitītāja rādījumus.

 

Vēl kāds kuriozs gadījums bijis, kad skaitītājai pilsētā pēkšņi no privātmājas iznākusi pretī sieviete un satraukta teikusi, ka ir gatava maksāt sodu un ka viņai tā gadījies pirmo reizi. Noskaidrojies, ka sievietei pie savas mājas bija aizmirsies izkārt valsts karogu un domājusi, ka tagad viņai tiks izrakstīta soda kvīts.

 

(Vairāk lasiet 4.jūnija "Dzirkstelē") 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Tamarau

Šo rakstiņu var izlasīt portālā, Avīzes arhīvā par maksu, saite: http://www.dzirkstele.lv/archive/article.html?xml_id=113149&nc_year=2011&nc_month=6&nc_day=4

pirms 9 gadiem, 2011.06.07 12:03

sīlis

nopērc "Dzirksteli" un izlasi, tur ir aprakstīti vairāki kuriozi

pirms 9 gadiem, 2011.06.06 10:47

...

Jau šie divi atgadījumi izraisīja smaidu. Interesanti būtu palasīt vēl kādu. :D

pirms 9 gadiem, 2011.06.06 10:43

Vietējās ziņas