Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbs vasarā skolēniem jāmeklē pašiem 7

Arī šogad tiem skolēniem, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt, darbs ir jāmeklē saviem spēkiem.

Pašvaldība atzīst, ka ik gadu, tuvojoties vasarai, daudzām ģimenēm kļūst aktuāls jautājums par sava skolas vecuma bērna nodarbinātību vasarā. Jautājums ir vienlīdz aktuāls gan sākumskolas, gan pamatskolas un vidusskolas klašu audzēkņiem.


"Pašvaldība, domājot par bērnu lietderīgu laika pavadīšanu vasarā, iespēju robežās atbalsta skolu iesniegtos projektus dažādām nometnēm. Informācija par pašvaldības atbalstītajiem vasaras nometņu projektiem maija beigās, jūnija sākumā tiks publicēta Gulbenes novada pašvaldības mājas lapā," informē Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs A.Šķēls.


Novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa norāda, ka pašvaldība diemžēl nevar piedāvāt darbu visiem, kas vēlas strādāt, arī skolēniem. "Jāmeklē sezonāls darbs pie uzņēmējiem, piemēram, novadā ir dārzeņu, augļu, ogu audzētāji. Tāpat gan pieaugušie, gan skolēni izmanto iespēju nopelnīt, lasot meža ogas un sēnes," saka S.Daudziņa.


Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko stāsta, ka aģentūra atbalstīja skolēnu nodarbinātību vasarā, sākot no 2005. līdz 2008.gadam, bet tagad jau vairākus gadus tāda iespēja netiek piedāvāta.


"Ir pašvaldības, kuras atvēlējušas līdzekļus skolēnu nodarbinātībai vasarā, un kurās ir jau izsludināta pieteikšanās, bet mūsu novada skolēniem darbs jāmeklē saviem spēkiem," saka V.Lituņenko.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Uz mezu, ogas palasit. Ja cena laba bus, labi nopelnit var.

pirms 6 gadiem, 2013.04.05 19:01

kautkāts besakars kuram vecāki ir aiz robežām. vecāki ir tepat iet runa vispār par bērniem šajā vecumā. man nemas nau bērnu tas nau domāts par mani. un kur ta lai iet ielas slaucīt gulbenē pavelti

pirms 6 gadiem, 2013.04.05 08:59

un pārmetumi viņai, kura nav nevienu darbā iekārtojusi, pašai dēla ģimenīte tālu aiz robežām.

pirms 6 gadiem, 2013.04.04 19:23

u skolnieki kuram 17 strādās pa 100 tas tak nau normāli a Daudziņai sanāks papildus atvaļinājums un nauda priekš viņas sanāk a pārējiem mirstīgiem nē. ko viņa tādu gulbenei labu izdarijusi ir? var poaskaidrot pagaidām nau redzams

pirms 6 gadiem, 2013.04.04 17:06

Tā aģentūras atbalstīšana toreiz izpaudās tā, ka, aizejot pie viņiem, varēja saņemt vērtīgu padomu - darbu meklējiet paši.

pirms 6 gadiem, 2013.04.04 16:52

labak sakat Daudziņas kundze ja ir darbs tad pa blatu a pārējie kuriem ir iespējas tie brauc uz ārzemēm. ko ta palikt strādāt pie vietējiem pa velti ?

pirms 6 gadiem, 2013.04.04 14:25

Vietējās ziņas