Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dārzos Gulbenē ir jāizvieto robežzīmes 3

Personām, kuras lieto pašvaldības zemi kā dārzu, šī teritorija ir jāiezīmē. Dārzu stūros līdz 1.jūlijam ir jāizvieto robežzīmes (mietiņi, kas apsieti ar sarkanu lenti vai nopūsti ar sarkanu krāsu). Turklāt dārzu lietotājiem jāsazinās ar Gulbenes pilsētas pārvaldes nekustamā īpašuma pārvaldnieku Kasparu Rakstiņu (tālrunis 64473574 vai 25728123), lai precizētu vēlamo sakņu dārza uzmērīšanas datumu un laiku.

Gulbenes pilsētas pārvalde informē, ka ir uzsākusi darbu pie Gulbenes pilsētas administratīvajā teritorijā esošo sakņu dārzu uzskaites sistēmas pilnveidošanas un zemes nomas līgumu slēgšanas ar to lietotājiem atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem par publiskas personas zemes nomu.

Sakņu dārzu inventarizācijas laikā tiks veikta to instrumentālā uzmērīšana un numurēšana. Gadījumā, ja sakņu dārza lietotājs līdz iepriekšminētajam datumam nebūs sazinājies ar K.Rakstiņu, tiks uzskatīts, ka attiecīgais sakņu dārzs ir brīvs un nododams nomā citai personai.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

???

vai tas attiecas arī uz Spārītes mazdārziņiem?

pirms 4 gadiem, 2016.04.22 15:33

vasara

Spārīte atrodas Beļavas pagastā, tur nekas nav jāmēra un jānumurē, jo katram dārziņiem ir savs kadastra numurs.

pirms 4 gadiem, 2016.04.22 17:10

iespraudiet sev tos mietiņus bardakā

Cerams, ka rēķinu par nodokli arī vairāk nepiesūtīs.

pirms 4 gadiem, 2016.04.24 22:10

Vietējās ziņas