Daugavpils Oranžais koris dziedās Gulbenē (labots) 3

Gulbenes kultūras centrs informē, ka 24.janvārī pulksten 19.00 koncertēs Ata Auzāna Daugavpils Oranžais koris, kurš uzvarēja televīzijas visvairāk skatītajā pirmajā šovā "TV3 koru kari". Biļešu iepriekšpārdošana uz koncertu sāksies 19.janvārī kultūras centra kasē. Biļete maksās četrus un piecus latus. Koncertā skanēs dziesmas no "Koru kariem", kā arī citas.

Tieši šim kolektīvam "Koru karu" finālā piederēja klausītāju un skatītāju absolūtās simpātijas, kas tika nopelnītas desmit nedēļu garumā neatlaidīgā un dziesmotā cīņā.

 

Šobrīd kolektīvs iemantojis klausītāju auditorijas simpātijas ne tikai Latgalē, bet visā Latvijā. Tas kļuvis atpazīstams un pieprasīts, tāpēc turpina strādāt un koncertēt, jo ir izveidots labs kolektīvs ar augstu profesionālo līmeni. Par kora menedžeru kļuvis tā vadītāja Ata Auzāna brālis Jānis.

 

"Koru karu" vērotāji atzinīgi novērtējuši arī labdarības mērķi, jo šova galveno balvu - 15 000 eiro no "DnBNord bankas" - kolektīvs piešķīra Daugavpils rajona bērnu bāreņu centram "Kalkūni".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

hmm

Es jau sestdien ievēroju,ka kļūdaini datums ievietots. Nu gan- laižat ar kļūdām!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.19 10:43

Vietējās ziņas