Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daukstes pamatskolu pārbūvēs sociālajai aprūpei 4

Bijušās Daukstes pamatskolas ēkai par 22 303 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa tiks veikta vienkāršotā pārbūve, lai tā pārtaptu par sociālās aprūpes māju “Dzērves”, kas būs Līgo centra “Siltais” struktūrvienība.

No trim pretendentiem būvdarbu veikšanai izraudzīts Gulbenes SIA „Akvilons Z” piedāvājums. Lēmums pieņemts 10.novembrī. Būvdarbi ir veicami 40 kalendāro dienu laikā no iepirkuma līguma parakstīšanas brīža. Veiktajiem darbiem garantijas laiks būs 60 mēneši. Par to informē gan Iepirkumu uzraudzības birojs, gan Gulbenes novada dome.

Firmas uzdevums ir ēkā veidot telpu starpsienas, piekaramos griestus, sakārtot apgādi ar boileros sagatavotu karsto ūdeni, nomainīt santehniku, ierīkot ventilācijas sistēmu, izveidot apsildāmās grīdas, mainīt to klājumu, nomainīt elektroinstalāciju mājā. Ēkas ieejā jāuzbūvē uzbrauktuve invalīdiem.

10.novembrī novada domē arī pieņemts lēmums par šīs ēkas virtuves aprīkojuma iegādi. Šajā iepirkumā ar piedāvāto 9230 eiro līgumcenu bez pievienotās vērtības nodokļa no septiņu pretendentu piedāvājuma priekšroka tika dota Rīgas SIA “Grandus” izteiktajam priekšlikumam. Līgums ir jāizpilda 45 dienu laikā pēc tā parakstīšanas.

Jau rakstījām, ka pēc bijušās Daukstes pamatskolas ēkas apsekošanas secināts, ka tur varēs ievietot aptuveni līdz 28 vai pat 30 klientiem. Lēmums par sociālās aprūpes iestādes struktūrvienības veidošanu šajā ēkā novada domē tika pieņemts 25.augustā.
Sociālās aprūpes namu drīzumā plānots veidot arī bijušajā Jaungulbenes arodskolā, kuras adrese tagad ir “Jaungulbenes alejas”. Tā pašvaldība lēma pagājušā gada 26.novembrī. Notiekot projektēšana, un, cerams, divu gadu laikā skaidrība būšot. Šobrīd novadā jau ir divi sociālās aprūpes centri - “Siltais” un “Tirza”. Ar to esot par maz, jo pieprasījums pēc šāda veida iestādēm palielinās.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ne ne ne

Nu milie driz bus piedavajumi no turisma centra bukleti par pansionatiem. Un vel javeido komisija par zvaigznisu pieskirsanu. Turisms beidzot attistas .

pirms 3 gadiem, 2016.11.28 14:07

vēl viena nomiršanas vieta

Pirmie klienti jau klāt un aizsit sev istabiņas saules pusē.

pirms 3 gadiem, 2016.11.28 15:47

Ne ne ne

Nu milie,tev riktigi sakari,vel nav gatavs,tavejie ieksa. Mja,ka man valsts kontrole atbildeja nav tik traki.
.

pirms 3 gadiem, 2016.11.28 18:43

200.000

Kas notika ar skolas virtuvi, ja vajag atkal jaunu???

pirms 3 gadiem, 2016.11.29 23:50

Vietējās ziņas